Lugeja põrutab: ah, et sokid ja sandaalid on naistele õudusunenägu? Vaadake, mida te ise selga panete!

 (102)
Lugeja põrutab: ah, et sokid ja sandaalid on naistele õudusunenägu? Vaadake, mida te ise selga panete!
Panthermedia, Scanpix

Tere, tahaksin rääkida artiklist, kus kirjutati, et sokid ja sandaalid on kõige inetum kooslus, mida mees omale jala otsa tõmmata võib (loe SIIT!). Räägitakse, et selline kombinatsioon on lausa naiste õudusunenägu.

Kuid kas naised selle peale ei tule, et äkki on mehel mugav nii? Või äkki on jalg ravijärgus ja vaja varjata seda või polegi sel mehel nii ilusad jalad või ehk talle meeldibki nii?

Tooksin kohe siinkohal võrdluse, olen üldse märganud, et naised on kole aktiivsed meeste riietuse kallal võtma ja seda ümber kujundama ja meestelt nõudma ei-tea-mis-stiili.

Samas katsugu mees oma naise riietuse kohta midagi öelda, kohe on kisa lahti, et see ja too pole mugav ja ma kannan, mida tahan jne. Tegemist on järjekordse naiste isekusega, ise kantakse, mida tahetakse, igasugu kaltse jne, aga mehed peavad küll stiilsed, kenad ja igati mehelikud olema. Kuid kui naine ei ole eriti naiselikult riides on see naiste endi arvates justkui okei? Seejärel julgetakse veel midagi võrdõiguslikkusest kisendada.