Minu ilusaim hetk: kui ta uksest sisse astus, oli tunda soojust ja armastust, tema oli õnnelik ja meie olime õnnelikud


Minu ilusaim hetk: kui ta uksest sisse astus, oli tunda soojust ja armastust, tema oli õnnelik ja meie olime õnnelikud
Panthermedia, Scanpix

Veel jõuate meile saata lugusid südantsoojendavatest hetkedest, mõnusatest mälestustest ja ilusatest hetkedest. Kaidy tuletab meelde, et iga hetk koos lähedastega on kuldaväärt ja mälestused perega veedetud hetkedest jäävad igaveseks!

Mul on suur pere ning jõulude ajal saame alati kokku, sest teistel aegadel on kõigil kiire ning pere kokku ajamine on raskendatud. See on meie traditsioon — olla koos pühade ajal ning võtta aega ka enda ja pere jaoks.

Mõningad aastad tagasi oli süda raske ja kurb, meie kallis vanaema ei saanud meiega alati liituda, sest elas peaaegu teise Eesti otsas ja pidas jõule rahulikumalt. Otsustasime minna oma suure perega talle külla ja teha üllatus.

Kuna tol jõulupäeval oli ta minu onu juures, siis tegime kiirelt kõik korda, söögi lauale ja läksime talle vastu, et ta saaks koju tulla. Kõik oli planeeritud.

Ta ei osanud arvata, mis teda ootab.

Kui ta uksest sisse astus, oli tunda soojust ning armastust, terve tuba oli vanaema kõige kallimaid inimesi täis. Ta oli õnnelik ning meie olime õnnelikud.

Kahjuks jäi see jõuluüllatus viimaseks vanaema juures. Kuid ta on alati meie südames sama õnnelik edasi, kui tol päeval!

Kõige suurem kink on see, kui saad olla inimestega, keda sa armastad. Hoiame lähedasi!

Kauneid pühi!

Saada ka sina meile oma lugu: AUHINNAMÄNG | Teeme jõuluootuse helgemaks! Kirjuta meile oma jõuluimedest ja südantsoojendavatest hetkedest, mille eest oled elu lõpuni tänulik