Sind ootab ees mõni tähtsam suvepidu, aga pabistad meigi pärast? Nende nippide abil püsid võrratu terve suvepäeva


Lihtsuses peitub võti.
Lihtsuses peitub võti.Pixabay

Sa teed endale kuumal suvepäeval jumestuse. See on kodus peeglist vaadates veatu. Sa pole aga veel õuegi jõudnud, kui tunned, et ripsmetušš on laiali ja huulepulk „sulab”. Mida teha, et suvemeik püsiks veatu terve päeva vältel?

Kaitse oma nahka

Kanna näole rikkalik kiht päikesekaitsekreemi — see on tähtis tegelane sinu rannakotis terve suve vältel. Anna nahale aega, las kreem imendub sisse ning alles 20 minuti pärast jätka ülejäänud meigiga.

Unusta täismeik

Vedelad tooted, nagu jumestuskreem ja peitekreem, hakkavad soojas kliimas kohe sulama, seega ürita neid vältida. Kui ihkad siiski jumestuspõhja, sega omavahel päikesekaitse ja jumestuskreem — nii saad kerge katvuse ning su nahk on kahjulike kiirte eest kaitstud. Suurepärane abimees on ka mitme toimeainega CC- või BB-kreem. See on kerge katvusega päikesekaitsefaktoriga kreem, mis niisutab tõhusalt.

Päikesepuuder teeb su jumalikuks

Meik peaks muutma naise kenamaks, mitte vastupidi. Leia endale päikesepuuder, mille toon on vastavuses sinu päevitusega, ning pane tähele, et see oleks matt — vastasel juhul näed juba keskpäeval välja nagu diskokuul. Puuderda kergelt üle silmalaud, põsesarnad, laup ja lõug — need on kohad, mille rõhutamisel raamid ühtlasi ka nägu. Täisefekti saavutamiseks lisa põskedel pisut roosakat põsepuna ja oled jumalik.

Seotud lood:

Kõtt, läige!

Läikiv T-tsoon (otsaesine, nina ja lõug) on ilmne märk kuumusest — ja seda mitte heas mõttes. Muretse hädaolukordade tarvis matistavat näopaberit või niiskeid meigieemaldusrätikuid, et nendega nahka tupsutada.

Võti peitub veekindlates toodetes

Veekindel jumestus võib näida võlts ja raske, veekindel ripsmetušš on aga erand. Proovi pikendavat tušši, sest tihendavad tušid võivad ripsmed hoopis tükki ajada. Huuleläike asemel vali huulepulk, läige võib palavaga kiiresti ära kuluda. Kuldpruuni jumega sobivad kenasti kokku fuksiaroosad ja kirsipunased huuled. (Ranna)meigi puhul jäta meelde kuldreegel: vähem on rohkem, niisiis tupsuta õrnalt värvi huultele ning oledki valmis südameid vallutama.

Ära näpi nahka

Sättimise ja kohendamise võiksid nüüd ära jääda, sest plaaž ei ole selleks enam õige koht. Higiste ja mustade kätega teed enda nahale vaid karuteene. Liigne higi tupsuta ära salvrätiga.

Lihtsuses peitub võti!

Allikas: allure.com