Suvine fotokonkurss: aita meil leida Eestimaa kõige ilusam jalgratas!

 (3)
Suvine fotokonkurss: aita meil leida Eestimaa kõige ilusam jalgratas!
FreeImages.com/D_Quixote

Päikese naasmine toob tänavatele hulgaliselt jalgrattureid, mistõttu kutsuvad Delfi ja Hawaii Express osa võtma Eesti kõige kaunima velo konkursist. Auhinnamängus osalemine on lihtne — laadi üles pilt OMA vahvast jalgrattast (võõraste sulgedega ehtimine kahjuks sel võistlusel lubatud ei ole) ja oledki üks osalejatest!

Peaauhinna, milleks on 50 eurone Hawaii Expressi kinkekaart, valib välja Delfi Naisteka ja Hawaii Expressi žürii, kuid ka kõik meie lehe külastajad on oodatud piltidega tutvuma ja neile hääli andma. Nimelt saavad kaks enim hääli saanud rattapildi esitajat samuti Hawaii Expressi 20 EUR kinkekaardi. Inspiratsiooni ammutamiseks on siin ka pilt ühest tõeliselt stiilsest velost Creme rattasarjast, mis oma täpilise raamiga nii mõnegi linnarattafänni silmad särama paneb:

Fotovõistlus

Selleks, et pilt üles läheks, peab toimetaja ka omalt poolt selle aktsepteerima. Seega ära ehmata, kui sa seda kohe ei näe. PS! Töövälisel ajal ja nädalavahetusel võib piltide aktsepteerimine tavapärasest kauem aega võtta.

Tuletame meelde, et ootame pilte just teie endi ratastest ja usume, et olete nii head ja ausad inimesed, et end võõraste sulgedega (või antud juhul siis raami ja rehvidega) ehtima ei hakka.

Seotud lood:

Võitja kuulutame välja 20.06 lõunal.

Osaleda saad siin: