Teel kuulsusesse: tuntud Kinderi šokolaadi pakendit hakkavad kaunistama Eesti laste näod

 (2)
Teel kuulsusesse: tuntud Kinderi šokolaadi pakendit hakkavad kaunistama Eesti laste näod
Alina ja MartinFerrero Pressimaterjalid

Oktoobrist alates on populaarne šokolaad Kinder Chocolate poodides saadaval uues pakendis, mida kaunistavad Balti riikide laste näod. Žürii otsusena on Kinder Chocolate Eesti uued reklaamnäod kuueaastane Alina ja kaheksa-aastane Martin.

Selleks, et uusi modelle valida, organiseeris Kinder Chocolate võistluse kõigis kolmes Balti riigis. Kolme kuu jooksul oli vanematel võimalus oma laps Kinder Chocolate võistlusele registreerida, mille võitjate pildid — üks poiss ja üks tüdruk — pannakse Kinder Chocolate piiratud versiooni pakenditele. Unikaalsele võistlusele registreerus palju osavõtjaid — Eestis 3055. Kokku saadeti rohkem kui 11 500 pilti kõikidest riikidest. Tänaseks on pakenditel olnud mitmeid modelle, kellest kõige kuulsam, Gunter Eruinger, on nüüdseks peaaegu 50-aastane. Eruinger oli pakendi reklaamnägu rohkem kui kolmkümmend aastat alates 1973. aastast.

Kinder Chocolate Eesti uued reklaamnäod on kuueaastane Alina ja kaheksa-aastane Martin. Võitjad tehti teatavaks žürii poolt, mis koosnes Ferrero esindajatest Poolast ja Eestist, võistluse korraldajatest ja fotograafist. Narva-Jõesuust pärit Alinat iseloomustatakse kui aktiivset, positiivset ning väga andekat last. Martin on pärit Rakverest ning tegeleb mitmete sportlike aladega, sealhulgas jalgpalliga.