Üleskutse ettevõtetele: loobuge jõulude ajal glögi ja komme täis kingikorvidest ja toetage heategevust!

 (38)
Üleskutse ettevõtetele: loobuge jõulude ajal glögi ja komme täis kingikorvidest ja toetage heategevust!
Scanpix

SEB Heategevusfondi ja Delfi Jõulusoovide puul on sel aastal taas ligi 1200 jõulusoovi varjupaigas ja asenduskodus elavatelt lastelt. Kutsume ka ettevõtteid projekti toetama, andes panuse just oma maakonna abivajavatele lastele.

Nii nagu tavalises peres tehakse jõulude ajal kingitusi, millest saab osa terve pere, on ka asenduskodude peredel ühiseid soove. Nende täitumisele saavad kaasa aidata just ettevõtted või siis suuremad sõprus-tutvusringkonnad, kellel on soov jõuluootuses head teha. Jõulusoovide puul on eraldi jõuluehe peremajade soovidega, sealt valige endale südamelähedasest maakonnast jõuluvana ootav maja ja teil on võimalus täita laste soovid.

Võib-olla on just Sinu ettevõttel võimalus nende laste unistus teoks teha?

Ida-Virumaa asenduskodu lapsed soovivad käsitöövahendeid, et pimedatel talveõhtutel meisterdada ja tegeleda käelise tegevusega. Jõgevamaal asuva asutuse soovide seas on õmblusmasin, et oleks võimalik laste riideid ümber õmmelda ja neid parandada. Tartumaal igatsetakse lapsevankrit. Nii Valgamaal kui ka Ida-Virumaal on peremajadel vajadus arvutite järele, mis lihtsustab lastel õppetööde tegemist ja samuti saavad peremajade töötajad hoida lastel e-kooli kaudu paremini silma peal. Viljandimaa laste sooviks on batuut, et koduõues sportlikult aega sisustada. Ka Harjumaa lapsed on mõtetes suves ja unistavad väligrillist, millel suveõhtul kogu perele õhtusööki teha. Võib-olla on just Sinu ettevõttel võimalus nende laste unistus teoks teha?

Üha enam ettevõtteid loobub jõulude ajal üldiste kingituste tegemisest partneritele (kingikorvid täis jõuluglögi, šokolaadikomme jms). Kutsume ka teid appi, et anda oma panus peremajade vajaduste täitmisse, sest see on hea võimalus teha oma partnerite abil reaalselt midagi head.

SEB Heategevusfond on kantud tulumaksusoodustust saavate mittetulundusühingute nimekirja, seega ettevõtete tehtud annetused on maksuvabad (TuMS § 49).