Graviola lehtedel on vererõhku alandav toime, neid on kasutatud maksaprobleemide puhul, rahustina ja unetuse puhul. Lisaks on neil spasmide vastane toime, samuti mõjub graviola lehe tee südamehaiguste puhul südamele toonikuna.

Hiljutised Ameerika Ühendriikides läbi viidud uuringud tõestavad, et Amazonase metsades kasvava graviola nimeline puuvili ravib vähki kuni 10000 korda tõhusamalt kui kurnavaid kõrvaltoimeid põhjustav keemiaravi.

Uuring tuvastas, et graviolal on võime rünnata vähirakke efektiivselt, aga samas turvaliselt, vältides keemiaraviga paratamatult kaasnevaid kõrvaltoimeid nagu juuste väljalangemine või iiveldus. Ka kaitseb graviola inimese immuunsüsteemi, hoides eemal ravi ajal äärmiselt ohtlikud viirusnakkused. Haige tunneb end ravi ajal oluliselt tervema ja energilisemana.

Uuringute allikaks on üks suuremaid Ameerika Ühendriikide ravimifirmasid, mis on graviolaga laboratoorseid katseid teinud 1970-ndatest aastatest peale.

Pahaloomulisi rakke hävitav toime tuvastati 12 vähiliigi, sealhulgas käärsoole-, rinna-, eesnäärme-, kopsu- ja pankreasevähi puhul. Leiti, et graviola mõju vähirakkude kasvu aeglustamisel on 10 000 korda võimsam, kui näiteks Adriamycini, keemiaravis sagedasti kasutatava preparaadi puhul.

Lisaks võimsatele vähivastastele relvadele on graviola suurepärane:

  • organismi puhastaja

  • veresuhkru taseme reguleerija

  • tõrjub parasiite ja seennakkusi

  • rahustav

  • vererõhu alandaja

  • peletab stressi, taastab närvisüsteemi

  • hoiab eemal hingamisteede nakkused.

Põhjus, miks selle suurepärase loodusliku ravimi toime seni laiema avalikkuse ette ning ravimid masstootmisesse pole jõudnud, on proosaline: identse toimega, kuid inimjõul valmistatud preparaati ei suudeta patenteerida ning ravimifirmal puudub võimalus uuringutele kulutatud miljonid dollarid tagasi teenida. Nõnda ongi firma uuringute tulemused aastateks riiulile seisma jätnud.

Graviola vili ise on suur, roheline ja valge sisuga. Päritolupaigas süüakse seda toorelt ning kasutatakse nii jookides kui magustoitude valmistamisel.

Graviola tee maitseomaduste parandamine

Kuna graviola tee maitse meenutab kaselehtede leotist, siis jagame teiega kuidas muuta graviola maitseomadusi:

1. Graviola tee sidrunimahla ja stevia tilkadega:
kui olete teinud endale tõmmise graviola lehtedest, lisades 1 tl täie lehepulbrit suure teetassi kohta, siis ärge seda sõelast läbi laske, kasutage kõik roheline puru ise ära. Lisage tassi juurde 3-4 tilka stevia Eira Caa tilku ja 2 supilusikatäit sidrunimahla. Saate omapärase kuid meeldiva maitsega tee.

2. Graviola tee piparmündiõli tilkade või piparmündi ürdi ja stevia tilkadega:
lisage eelpool nimetatud toimingul saadud teele 2 tilka piparmündi eeterlikku õli või laske presskannus koos graviolaga tõmmata ka väiksel kogusel aedpiparmündi ürtidel. Neile lisaks tilgutage maitse järgi stevia Eira Caa toote tilku.

Sügavalt Amazonase metsadest pärit graviola lehed on müügil Sojapood.ee's. 100G pakk maksab 4EUR. Lugege lähemalt:

Jaga
Kommentaarid