VAATA GALERIID: Tallinn Dolls

 (7)
VAATA GALERIID: <em>Tallinn Dolls </em>
Foto: Ilmar Saabas

Viru Keskuses toimunud Fibiti ERISHOW'l nägi publik Eesti uue moebränid Tallinn Dolls'i kleitides Tiina Tauraitet, Piret Järvist, Eda-Ines Ettit, Elina Pähklimägi ja paljusid teisi. Kollektsiooni loojad on Karolin Kuusik ja Liisi Eesma.

Karolin Kuusik ise kirjeldab kollektsiooni pikalt: “Tallinn Dollsi brändi mõte on pakkuda Eesti disaini, mis eelkõige on kantav ja normaalse hinnaga, kui võrrelda välismaa disainerite hindadega. Kollektsioonist kevad/ suvi 2010 leiab nii vabaaja kui ka pidulikku kehakatet. Seekord aga on kollektsioonis peale kleitide ka olemas seelikud, topid, püksid jakid- seega kõik stiilse naise eluks vajalik! Võrreldes sügiseste sompuste värvidega on tegu väga värviküllase kollektsiooniga! Moehittidena on ka Tallinn Dollsi kollektsioonis palju trükitehnikaid, ning riided on veidi nukuliku võlumaailma auraga, kuid ülikantav.”

Tallinn Dolls on karakteriga naistelt karakteriga naistele!

2.- 4. oktoobrini toimub Viru Keskuses traditsiooniline moeüritus, mis seekord võtab festivali mõõdu. Reedest pühapäevani leiab pea igal keskuse korrusel aset erinev sündmus: moeetendused aatriumis, moeturg ja plaaditurg kõrgematel korrustel ning palju muudki.