Kõige rohkem oli naine üllatunud selle üle, et ta on samasugust nabapluusi ja lühikeste treeningpükste kombinatsiooni kandnud juba kolm aastat.

„Kui sul on palav ja sa higistad, ei taha sa selga panna pikki riideid,“ sõnab Jo, kes kajastas kogu intsidenti ka oma TikToki kontol, kus ta jagab jälgijatega regulaarselt enda treeningrutiini ja harjumusi.

Kuigi tal on jõusaalis omad lemmikud treeningnurgad, võib juhtuda, et nüüd tuleb naisel otsida uus spordisaal, kus treenima hakata.

Jo postitas kogu intsidendi enda sotsiaalmeediasse kui riietumisvabaduse reeglite rikkumise, pannes videole pealkirjaks „Kolm aastat sinu koduks olnud jõusaal kirjutab sulle ette, milliseid riideid tuleb kanda“.

Video taustamuusikaks oli valitud laul, mille sõnades võis kuulda mõtteid „mida nad küll endast arvavad“ ja „ma olen neile andnud kolm enda parimat aastat“. Videos oli näha, et Jo „keelatud“ riieteks olid musta värvi lühikesed liibuvad trennipüksid ja oranž nabapluus, mille peal oli pikkade varrukatega musta värvi treeningpluus, mis lubab nabapluusil välja paista.

Uudishimulik jälgija uuris, mida nad täpsemalt ütlesid. „Ma pean end kinni katma ja rohkem ei tohi nii paljalt trennis käia,“ vastas Jo.

Teised jälgijad olid šokeeritud sellisest korrast ja arvasid, et jõusaali poolt on lapsik riietumise osas ettekirjutusi teha.

„Sa teed nalja,“ kirjutas üks üllatunud jälgija. „Riietumisnõue? Kas see on keskkool, kus tuleb koolivormi kanda?“ oli teine üllatunud.

Jo ise oli särtsu täis ja vastas, et jääb endale kindlaks. „Ma higistan nii palju, et ma ei kavatsegi end kinni katta.“

Välismeedias on varemgi avaldatud artikleid, kus naistel on keelatud jõusaalides nabapluuside väel treenida. Kui vaadata Eesti spordiklubide kodukorda, siis nabapluuside kohta ei ole midagi öeldud, küll on aga kirjas, et riided ja sisejalanõud peavad olema sportimiseks sobilikud.

Allikas: The Sun

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid