We Love paaride vibraator stimuleerib suguühte ajal naise kliitorit ja g-punkti. Anna pult härra kätte ja lase temal juhtida. Enamik naise orgasmidest toimuvad kliitoril ja We Love suristab suguühte ajal läbi kõik naise mõnunärvid. Mees naudib penetratsiooni tihedamas vagiinas. Win-win mõlema partneri jaoks.

Luksusklassi vibraatorid suristavad läbi nii kliitori kui ka g-punkti. G-punkti orgasmini jõuavad naised klassikalise penetratsiooni kaudu harva. 75% naiste orgasmidest toimuvad kliitoril. Need armukesed masseerivad kõiki kliitoril asetsevaid 8000 närvi. G-punkti massaažiks on abimehed varustatud võimsa mootoriga. Kaks ühes massaaž garanteerib igale naisele võimsa orgasmi.

kinkekomplekt ORGASMIK vürtsitab magamistuba nagu kuum tšilli. Kinkekomplekt Orgasmik paaridele toob võrratut vaheldust magamistuppa. Seitsmeosaline kinkekomplekt on kallimale tõeline üllatus. Komplektist leiad kõik abivahendid naise ja mehe võimsateks orgasmideks. Teadupärast toimub 75% naiste orgasmidest kliitoril. Mis oleks parem eelroog kui üks orgasm enne mehega seksima hakkamist … juba eelmängu ajal?

2022. AASTAL NAISTE SEAS POPULAARSEIMAD VIBRAATORID NÜÜD SUPER HINNAGA

HULLUTA TEDA AVALIKUS KOHAS VÕI MAAILMA TEISEST OTSAS KAUGJUHITAVA VIBROKUULIGA

Naise g-punkt asub tupe avast 2,5–8 cm kaugusel ja vibrokuul vibreerib täpselt õiges vahemikus ning seda väga võimsalt. Juhi vibrokuuli kellast, äpist või otse toote nupust. Seks avalikus kohas ei ole kunagi nii lõbus olnud. Valmistatud siidiselt siledast meditsiinilisest silikoonist, 100% veekindel ja kaugjuhitav.

Selles vallatus komplektis on olemas kõik vajalik pööraseks ööks. Loveboxx on ideaalne kingitus naisele, kes soovib kõiki oma keha naudingute punkte stimuleerida.

Luksuslikus pakendis kinkekomplektist leiad:

  • vibraatori g-punkti või anaalseks stimulatsiooniks;

  • dildo g-punkti või anaalseks stimulatsiooniks;

  • puldiga juhitava g-punktil vibreeriva tupekuuli, millega kas või toa teisest otsast naist hullutada;

  • tupekuuli vaagnapõhjalihaste ja orgasmide tugevdamiseks.

Erinevate uuringute kohaselt suurendab seksivaene elu stressi ja immuunsüsteemi nõrgenemist. Seksuaalse tervise eest hoolitsemine on igaühe enda kohustus. Orgasmid on äärmiselt tervislikud ja sekslelude toomine paarisuhtesse hoiab rutiini kaugel eemal.

Julgege katsetada ja uusi asju avastada erootikapoe Must Panter hoolega valitud toodete hulgast.

Vallatuid naudinguid!

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid