Kuigi suurem osa meist vaatab jõulupühade ajal telekast erisaateid ja naudib perega koosolemist, siis Georgia Schonfield pakib kokku jõulukaunistusi ja kuusepuud.

Nane jagas enda TikToki kontol videot, miks ta seda teeb - ja tal oli selleks väga armas põhjus. „Kui tütre sünnipäev on 26. detsembril, siis on aeg sättida üles sünnipäevakaunistused.“

18 sekundit kestvas videos on näha, kuidas naine pakib jõulukuuse kokku ja asub tuba kaunistama hoopis õhupallide ja kingitustega.

„Kui minu sünnipäev oleks päev pärast jõule, ei oleks midagi hullemat, kui tuledes särav jõulupuu, mis endiselt keset tuba seisaks. Sellepärast pakin kuuse kokku. Ma proovin oma tütre sünnipäeva muuta nii normaalseks, kui võimalik. See on lausa meie pere väike traditsioon, et võtta kuusk maha jõuluõhtul (Eestis on jõululaupäev traditsiooniliselt küll 24. detsember, aga suur osa kristlikust maailmast tähistab jõule 25. detsembril, mis meie jaoks on esimene jõulupüha - toim).

Naise jälgijad TikTokis olid vaimustuses sellest armsast žestist ja video kogus rohkem kui 270 000 meeldimist. „Ma armastan seda. See on sinust väga hoolitsev, et paned jõulupühade tähistamisele tütre sünnipäeva ajaks punkti,“ kirjutas Georgia video alla üks jälgija.

„Sa oled imeline ema,“ lisas teine jälgija. Leidus ka üks naljahambast kommenteerija: „Ma ei oskaks ette kujutada midagi hullemat, kui täis kõhuga hakata kuusepuud kokku pakkima.“

Allikas: The Sun

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid