Neid asju pead sa kindlasti teadma, kui oledki otsustanud vastu võtta selle raske otsuse, et töölt ära tulla.

Mitte keegi ei ütle sulle, kui raske see tegelikult on

Sa võid ju teha selle otsuse ja sellega alguses rahul olla, kuid kui sa pole juba eelmise töö ajal viinud ennast kurssi sellega, mis võiks sinu järgmine töökoht olla, siis võib see osutuda veidi keerulisemaks ja võtta ka aega. Uue töö saamine ei ole tegelikult väga lihtne ja eelmise töökoha masendus võib asenduda uuega. Selleks et kõik läheks lihtsamalt, veendu, et sul on lähedused, kellele toetuda.

Pane endale kõrvale mitme kuu elamisraha

Kui sa tunned, et oled töötamisest täiesti läbi ja vajad pikemat puhkust, siis enne töölt ära tulemist veendu, et sinu tagala on vähemalt paari kuu jagu finantsiliselt kindlustatud. See on oluline selleks, et saaksid lihtsalt olla ja puhata ning välja mõelda, mida tegelikult teha soovid. Kui sa tuled töölt ära nii, et sul pole vajalikke sääste, võib see tekitada hoopis stressi.

Tee oma elus täielik kannapööre

Kui sa oled otsustanud kindlalt töölt lahkumise kasuks, siis muuda oma elus juba rohkematki. Kui sa oled suutnud vabaneda ühest ebameeldivusest, mis sind on pikka aega tagasi hoidnud, siis vabane nüüd kõigest, mis sind enam ei teeni. Kui sa oled julge ja teed ühe kindlameelse otsuse, siis veendu, et see kehtiks mitmes eluvaldkonnas.

Allikas: Love, Fashion & Friends