Hiljutises raadiointervjuus küsiti kuulsalt muusikult, kas ta tunneb muret oma 20-aastase poja Jake pärast, kes otsustas abielluda 19-aastase Stranger Thingsi näitlejannaga.

„Ma ei tea, kas vanus loeb,“ vastas mees. Ta selgitas: „Kui leiate õige partneri ja kasvate koos, arvan, et minu nõuanne oleks, et kooskasvamine on arukas.“

Kuulsa laulu It’s My Life laulja on oma elukaaslase Dorothea Hurleyga abielus olnud üle 30 aasta. Nad kohtusid esimest korda keskkoolis ja abiellusid salatseremoonial Gracelandi pulmakabelis Las Vegases 1989. aastal.

Lisaks Jake'ile on paaril tütar ja kaks poega; praegu on nende neljast lapsest kolm kihlatud. Õnnelik isa ütles uhkelt: „Ma arvan, et kõik mu lapsed on leidnud inimesed, kellega nad ususvad, et saavad koos kasvada, ja meile meeldivad nad kõik.“

Aprillis laskus Jake ühele põlvele ja palus Milliel endaga abielluda, kinkides talle kauni teemantsõrmuse, mille väärtus on ekspertide hinnangul 75 000–150 000 dollarit.

Paar teatas oma kihlusest Instagramis, jagades mustvalget fotot Jake'ist oma kihlatut selja taga kallistamas, samal ajal kui too uhkelt oma tähelepanuväärset sõrmust demonstreerib.

Millie kirjutas pildi pealkirjaks: „Ma olen sind armastanud 3 suve, kallis, ma tahan neid kõiki.“

Allikas: Bright side