Tuleb välja, et kui suhe on loodud kestma, on ideaalse esimese kohtingu pikkus kaks tundi, väidab küsitlus.

39 protsenti küsitluses osalejatest väitsid, et kohtusid oma tõelise armastusega esimest korda mitte rohkem kui 120 minutiks korraga. Ent suhtele sai saatuslikuks, kui paar veetis pärast esimest kohtingut ka öö koos - või kui esimeseks kohtinguks oli kiire kohvipaus.

Kohting, mis kestis alla kahekümne minuti või lausa kuus kuni kaheksa tundi, oli viinud suhteni kõigest ühe protsendi vastanutest.

Kohtingud, mis kestsid 40 kuni 60 minutit, lõppesid hästi 22 protsendi jaoks ja kohtingud, mis kestsid kauem kui kolm tundi, viisid suhteni 17 protsenti inimestest.

Tuli ka välja vanemad inimesed leiavad armastuse suurema tõenäosusega kaks tundi kestvalt kohtingult. Küsitlusele vastanud 55 pluss vanuses inimestest töötas see lausa 41 protsenti jaoks. 18-24 aastaste puhul langes see protsent 36 protsendini.

Küsitluse eestvedaja John Mulvey sõnas, et kaks tundi tundub paras pikkus õnnestunud kohtinguks. „Kaks tundi on justkui ideaalne aeg, et keemia hakkas tööle ja jätaks mõlemad inimesed uut kohtingut ootama.“

Allikas: The Sun

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid