Londonist pärit Stewart Beggs tuletab lühikeses videos TikToki platvormil meelde, milliseid toite või muid tegureid peaks vältima, eriti nendel päevadel, kui ees on ootamas kuum kohting või hoopis mõni tähtis (äri)üritus.

Esimese asjana soovitab ta menüüst välja jätta teada-tuntud süüdlased: küüslaugu ja sibula. Ehkki mõlemad on maitsvad ja annavad toidulauale palju juurde ning on asendamatud vanakooli abimehed külmetuste vastu võitlemisel, jääb neist tekkinud lõhn pikaks ajaks hingeõhku kimbutama.

Järgmiseks soovitab mees välja jätta kalatooted, eriti tuunikala - ka need jätavad pikaks ajaks hingeõhule kibeda lõhna.

Ehkki paljud meist ei kujuta oma hommikuid ettegi ilma kohvita ning samuti meeldib osadele inimestele õhtuid mööda saata, mekutades õlle- või veiniklaasi taga, tasub ka nendest vähemalt mõneks ajaks loobuda, kui tahad oma hingeõhku parandada. Nii alkohol kui kohv põhjustavad dehüdratsiooni, mis omakorda tekitab halba hingeõhku.

Ja viimasena tuletab arst meelde, et paljude inimeste lemmikpahe, suitsetamine, on samuti miski, mis alati paneb hingeõhu pikaks ajaks haisema.

Allikas: Daily Mail