Lahkuminekute puhul pole ühtegi valusamat ega dramaatilisemat viisi, kui sind jäetakse maha teise naise pärast. Parim viis enese kaitsmiseks on osata neid märke juba varem lugeda ja vastavalt ka käituda. Paljud mehed arvavad, et nad suudavad seda oma naiste eest nii hästi varjata, aga alati on olemas mõned vihjed, mis sind ettevaatlikuks peaksid muutma.

Ta hoiab end sinust emotsionaalselt eemale

See on petmise puhul üsna klassikaline märk. Kui mees otsustab sind maha jätta, hakkab ta end tasapisi sinust eemale hoidma. Näiteks ta väldib silmsidet, ei taha sinuga rääkida, on kuidagi jäine ega huvita sinu tegemistest.

Olete rohkem nagu korterikaaslased kui armastav paarike

See võib tegelikult olla põhjus, miks ta sind petab, aga ka märk sellest, et teie vahel on peatselt kõik läbi. Kui keeldusid regulaarselt näiteks seksist, jätab ta sind tõenäoliselt maha kellegi sellise pärast, kes temast rohkem huvitatud oli.

Sinuga veedetud aeg väheneb märkimisväärselt

Kui petjad otsustavad oma suhte lõpetada, märkavad nende tüdruksõbrad üsna pea, et nende partner ei veeda nendega enam väga palju aega koos. Ta ei pea sind enam oma elus prioriteediks, sest ta veedab aega hoopis oma tulevase tüdruksõbraga.

Raha on järjest vähem ja sina maksad kõik arved vaatamata sellele, et ta on kogu aeg tööl

See on üks märke sellest, et ta veedab aega teise naisega ning raiskab kogu vaba raha tema ja nende ühise tuleviku peale. See on ka selge märk sellest, et on aeg ta maha jätta.

Ta ei proovi enam teie suhet parandada

Tunned, et sa oled ainus, kes reaalselt proovib teie suhet koos hoida? Kui jah, siis tõenäoliselt üritab ta meelega olla halb poiss-sõber, et sa ta ise maha jätaksid. Või mis veelgi hullem, teda tegelikult üldse ei huvitagi, mida sa tunned.

Ta asub sind avalikkuse eest varjama

See on üks põhiline asi, mida mehed teevad, kui nad oma tüdruksõbra teise naise pärast maha plaanivad jätta. See juhtub järk-järgult, näiteks otsustab ta su mõnele peole minnes koju jätta või varjab oma sotsiaalmeedia kontodel sinu olemasolu. Kui tajud seda ka oma suhte puhul, liigu koheselt edasi.

Ta on ennegi petmisega vahele jäänud

Üldiselt on nii, et mehed, kes korduvalt petavad, teevad seda ka tulevikus. Nad lihtsalt otsivad alati paremat saaki. Jäta ta maha enne, kui ta seda sinuga teeb.

Tema elus on keegi, kelle pärast sa end turvaliselt ei tunne

Enamik inimesi, keda on petetud, on saanud ise aru, kellega neid petetakse. Olgu selleks siis lihtsalt sisetunne või midagi muud, aga sageli on tegemist kellegagi, kelle puhul tajud ohtu. Kui ka sinu mehe elus on keegi, kes sinus sellist tunnet tekitab, on aeg ta maha jätta ja edasi liikuda.

Ta veedab aega kindla inimesega, aga see pole sina

See on üks kõige selgemaid vihjeid, et sind on asutud asendama. Mees kipub prioriseerima just seda naist, keda ta kõige rohkem armastab ja kui sulle tundub, et ta eelistab seda teist naist rohkem, on kindel, et su mehel on tunded hoopis tema vastu. Kui oled püüdnud temaga sellest rääkida, aga ta ei nõustu sinuga, on see üsna selge märk, et ta jätab su peatselt tema pärast maha.

Ta üritas sind ootamatult maha jätta, aga see ei õnnestunud

Sageli, kui mehed jätavad naised ilma igasuguse selgituseta maha, on põhjuseks teine naine. Kui ta on seda ka sinuga teinud, on üsna tõenäoline, et see juhtub uuesti.

Tunned, et sa ei kuulu tema olevikku ega tulevikku

Peaks olema üsna selgesti mõistetav, kas ta tahab sind enda ellu või ei taha. Kui tunned, et ta tahab sinust lahti saada või keeldub rääkimast teie ühisest tulevikust, on üsna kindel, et ta otsib viisi, kuidas sind maha jätta. Kui tunned, et keegi kolmas on samuti teie elus aina suuremat rolli haaramas, on väga tõenäoline, et ta jätab su ka tema pärast ühel päeval maha.