Manipuleerivast flirtimisest ebatervislike snäkkide pugimiseni, ka naistel on omad saladused, mida nad kellelegi ei räägi. Aga mehed? Kas ka neil on nimekiri asjadest, mille puhul nad eelistavad, et sa neid ei teaks? Siin on mõned neist:

1. Nad ei pese pea kunagi oma nägu

Vahel oled liiga laisk, et oma nägu pesta, me mõistame seda, aga sellegipoolest on keeruline mõista, kuidas on üldse võimalik nii harva oma nägu pesta nagu mehed seda teevad. Dove’i tehtud uuringu järgi ei pese 46% meestest oma nägusid ja see on päris üllatav, või mis? Kuidas nii üldse elada on võimalik?

2. Nad puudutavad oma “varustust” iga natukese aja järel

Tõenäoliselt oled ka sina sattunud peale mehele, kes pistab käe püksi, et end sealt sättida või proovib puudutada oma teisi intiimseid kohti, lootes, et sa seda ei märka. Paneb lausa mõtlema, mis värk sellega on ja miks naised pidevalt oma rindu või nabaalust ei puuduta ega süga. Tegelikult on see meestele omane teguviis süütum kui arvata võiks. Mees nimega Scott Muska võttis endale ülesandeks see lõpuks puust ja punaseks teha: “Meie varustus hakkab sügelema täpselt samamoodi nagu iga teine kehaosa ja see ajab meid täiega närvi.” Lisaks mainis ta ka, et nende väikemees ei taha kuidagi bokserites paigal püsida ja aeg-ajalt tuleb seda lihtsalt sättida. Samas ei eitanud ta, et vahel on lihtsalt hea end sealt puudutada ja olla kindel, et see on ikka veel alles ja korras. Nojah siis…

3. Unustavad oma jalgade eest hoolitseda

Kui mehed hoolitseksid oma jalgade eest sama palju, kui jalgevahe eest, ei peaks nad muretsema selle pärast, et naised nende varbaid hirmuga vaatavad. No olgem ausad, meeste jalad on sageli ikka päris hoolitsemata ja inetud. Vahel piisaks ju ka vaid kiirest koorimisest ja niisutamisest.

4. Lasevad pisaratel voolada

Kuigi sageli arvatakse, et mehed ei nuta ja uuringute järgi nutavadki naised kaks korda rohkem kui nende vastassoost kaaslased, siis igal inimesel on vahel raske ja nutmine võib vähemalt hetkeks enesetunnet parandada.

5. Jälgivad veebis oma praeguseid (ja endisi) kallimaid

Kui sa arvasid, et seda teevad ainult naised, siis oled sa küll pisut naiivne, sest ka meestele meeldib aeg-ajalt kontrollida, mida nende praegused ja endised naised teevad. Ka vallalised mehed hoiavad oma huviobjektidel regulaarselt silma peal, aga kuna nad ei soovi paista liiga huvitatud, teevad nad näo, nagu neil poleks õrna aimugi, mis pildi sa just Instagrami üles laadisid.

6. Guugeldavad seksinõuandeid

Kuigi tosinad uuringud on tõestanud, et mehed vaatavad suurema tõenäosusega pornofilme (eriti igapäevaselt või -nädalaselt), siis need pole ainsad seksiteemalised asjad, mis neid veebis köidavad. Mehed guugeldavad väga palju ka nippe, kuidas oma naist paremini rahuldada.

7. Kitkuvad oma kulme

Kaunid kulmud on naistele väga tähtsad, aga usu või mitte, ka paljude meeste jaoks on need väga olulised. Meeste eesmärk pole saavutada täiuslikku raami oma näole või trendidega kaasas käia, aga siiski soovivad nad, et nende kulmud päris käest ei läheks või näol üht sirget joont ei moodustaks.

8. Istuvad vahel pissimiseks potile

Kui märkad vetsupotil kollaseid tilkasid, unistad tõenäoliselt ka sina, et su mees pissimiseks potile istuks, aga tegelikult on täiesti reaalne, et ta juba teeb seda. Vähemalt mõnikord. Näiteks pärast pikale läinud pidu või unetut ööd võib tal olla raske püsti seista või tal pole lihtsalt kuhugi kiiret ja ta soovib potil istudes oma telefoni näppida.

9. Luiskavad pisut sellele küsimusele vastates

“Kas see kleit teeb mind paksuks?” on tõenäoliselt üks küsimusi, mida me kõik oleme kord elus oma kallimatelt küsinud, aga sellega paneme neid tõeliselt keerulisse olukorda, sest kui nad tahaksid nõustuda, saame me pahaseks, aga kui nad meile valetavad, saame me ikkagi pahaseks. Aga, kui ta vastab entusiastlikult, et muidugi mitte, siis kas see tähendab, et ta räägib tõtt? Võimalik. Või ta üritab lihtsalt järjekordset tüli vältida.

Allikas: The List

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid