JÄÄR — tõeline juht

Olid eelmises elus täpselt sama palju tööle pühendunud nagu nüüd. Olid austatud juht ja aitasid teistel saada hakkama kõigega, mis vaja. Kuigi praegu ei pruugi teised inimesed nii sageli sult abi paluda, siis tea, et eelmises elus olid sa paras tarkpea.

SÕNN — õpetaja

Sõnnina on su missiooniks alati kindlaks teha, et asjad saaksid tehtud. Minevikus oli see sulle veelgi omasem. Sa olid eelmises elus üks suurepärane õpetaja ja kui sind täna mõni teema eriliselt köidab, siis nüüd tead, miks see nii on.

KAKSIKUD — tervendaja

Sa nägid eelmises elus vaeva selle nimel, et sind ümbritsevad inimesed oleksid kaitstud ja terved. See elu annab sulle aga võimaluse lõõgastuda ja ise kasvada.

VÄHK — mustkunstnik/võlur

Ühes oma eelmises elus olid sa teatud sorti mustkunstnik. Sa ajasid alati inimesi naerma ja andsid endast parima, et nende meeli lahutada. Täna naerutad sa ka teisi inimesi ja oled rohkem seotud nendega, kellele sa otsustad oma maagilist külge näidata.

LÕVI — intellektuaal

Minevikus oli sa väga intellektuaalne inimene, kes oli oma vanuse kohta palju targem ja seda on tänase päevani näha. Sa paistad silma ja oled seda alati teinud.

NEITSI — teadlane

Ühes eelmises elus olid sa väga töökas teadlane ja kuigi selles elus teed hoopis teisi asju, kui tol ajal, oled jätkuvalt väga tark. Sa tead asju, millest keegi teine aru ei saa ja see on väga põnev.

KAALUD — sõdalane

Mingil ajal enne praegust elu olid sa väga võimas sõdalane. Sa andsid kõik, et kaitsta seda elu, mida sa elama peaksid. Inimesed sinu ümber kartsid sind ja kõik, kes sind hästi tundsid, mõtlesid sinust kui kõige võimukamast inimesest.

SKORPION — kunstnik

Kuigi sa pole täna enam nii kunstiline inimene, siis eelmises elus kontrollis kunst kõike. Sa pühendasid oma elu loomingulisusele ja seda kõiges, millega kokku puutusid. Ehk tasuks seda ka selles elus proovida?

AMBUR — tankist

Eelmises elus polnud sa midagi muud, kui üks tankist. Sulle ei antud vabadust elada oma elu nii nagu sina seda teha soovisid ja seetõttu proovid seda selles elus tagasi teha.

KALJUKITS — keskkonnakaitsja

Ühes oma eelmises elus olid sa seotud sellega, et muuta meie maailm paremaks elukohaks. Sa veetsid palju aega looduses ja hoolitsesid loomade eest. Kuigi nüüd ei ole sul aega seda sellises mahus teha, oled jätkuvalt väga keskkonnasõbraliku ellusuhtumisega.

VEEVALAJA — vabamõtleja

Ühes või teises elus olid sa väga oluline vabamõtleja. Sa panid end ümbritseva elu küsimärgi alla ja esitasid maailmale väljakutseid. Tõenäoliselt tegid sa ka palju neid asju, mis teiste inimeste silmis võimatuna näisid.

KALAD — lasid mõtetel end juhtida

Oma eelmises elus lasid sa alati oma mõtetel end juhtida ja olid teadlik asjadest, mida sa ehk teadma ei oleks pidanud.

Allikas: Awareness Act