Stressileevendaja

Talle meeldib seks, aga ta eelistab seda kasutada stressileevendajana. Ehk kui tal on seljataga tore päev, ei tunne ta, et tal oleks linade vahele asja, aga mõnel pingelisel päeval on ta nõus tegema ükskõik mida, et vaid seksi saada.

Seikleja

Tahab tihtipeale katsetada uusi asju, poose, käeraudu ja kohti, aga vahel on rahul ka tavalise misjonäripoosiga oma voodis. Õnn on, kui leiab kaaslase, kes saab iga päev aru, mida ta täna täpsemalt vajab.

Õiglane kaupleja

"Sina said orgasmi, mina pean ka saama, maksku mis maksab" suhtumisega inimene. Ta tahab, et kõik oleks õiglane. Sama pikk eelmäng, ükskord valib kallim poosi, teinekord tema... tal jookseb peas mõtteline tabel, kus ta arvet peab.

Andja

Naudib seksi, aga veelgi rohkem naudib andmist. Tahab teha omaltpoolt kõik selleks, et kallimal oleks hea ja ta ei ootagi eriti midagi vastu. Sellise suhtumisega võib ta kahjuks päris kergesti langeda manipulatsiooni ohvriks.

Kaitsja

Ei ole mitte mingil juhul nõus kellegagi enne seksima, kui ei ole kindel, et kondoom ei ole aegunud või pillid on võetud. Seab esikohale nii enda kui kaaslase tervise. Ilmselgelt ei ole üheöösuhted üldse selle inimese teema.

Kirgede poole püüdleja

Mõnes mõttes täielik vastand kaitsjale. Jumaldab üheöösuhteid ja adrenaliinilaksu, mille sealt saab. Tahab tunda end erinevate inimeste poolt armastatuna ja jääbki igaveseks otsima seda kõige kirglikumat vahekorda.

Naudingute otsija

Naudib head sööki ja head jooki, aga kõige tähtsamaks peab ta ikkagi head seksi. Ta ei ole iialgi nõus tavalise misjonäripoosiga, seal peab mõni vahva nõks olema.

Rutiini nautleja

Tema jaoks ei ole midagi paremat kui rutiinne ja etteplaneeritud seks kindlatel päevadel ja kindlatel kellaaegadel. Spontaansus ei ole üldse selle inimese rida.

Romantik

Ei ole kunagi nõus seksima näiteks garaažis või lennuki vetsus. Armastab pehmet voodit ilusate linadega, küünlaid, šampust ja ilusaid sõnu.

Spiritualist

Usub, et seks on hingedevahelise ühenduse märgiks ja ta pole nõus seksima kellegagi, kellega ta ei tunne sidet sügavamal vaimsel tasandil. Kui ta selle inimese leiab, naudib ta seksi täiel rinnal.

Põnevuse otsija

Tavaline seks talle ei sobi. Seks peab alati olema põnev ja pakkuma pinget. Tahab iga kord proovida mõnda uut poosi või kohta, kunagi ei tohi seks sarnaneda mõne eelmise korraga.

Allikas: Mbg relationships

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid