1. Ta on sallimatu

Kas sa tahad veeta kogu oma elu mehe kõrval, kelle maailmavaade on piiratud ja mis sarnaneb õudusunenäole? Sa ei taha ju elada kellegi kõrval, kes ei lase sul oma elu elada, sest ta lihtsalt ei usalda sind ja ei pea normaalseks seda, millega sa tegeled. Selline negatiivsus lihtsalt hävitab su elu ja varem või hiljem sa kahetsed, et sa sellise mehe valisid. Parem on, kui te lahku lähete, selle asemel et kogu elu kannatada.

2. Ta ei pea lubadustest kinni

Mõnikord juhtub, et unustatakse või lihtsalt on tegemist hajameelsusega, aga kui sellest saab harjumus, kui su kaaslane muudkui lubab, aga millestki kinni ei pea, siis on see muret tekitav. Lubadusest kinni pidamine on nii elementaarne, et ilma selleta on kooselu lihtsalt võimatu.

3. Ta eirab elementaarseid reegleid

Kui ta alati sulle risti vastupidi teeb ja kui tema käitumine sulle ei meeldi, siis on tegemist austuse puudumisega, mis teie suhet hävitama hakkab. Igas suhtes on oma väljaütlemata reeglid, mis kehtivad ja mida mõlemad pooled ilma ütlemata järgivad. Kui see teie puhul ei toimi, siis on parem, kui te ühist tulevikku ei loo.

4. Sa oled alati tagaplaanil

Sina mõtled kogu aeg tema ja ta heaolu peale. Sa ei võta ühtegi otsust ilma temaga nõu pidamata vastu. Kui aga asi sinusse puutub, siis võivad kõik teie ühised plaanid oodata, sest sinu kord tuleb peale tema sõpru, tööd ja peret.

5. Tal on alati õigus

Kui ta on alati veendunud selles, et tal on õigus ja kõik tema otsused ja arvamused on vääramatult õiged, siis ei tunnista ta iialgi oma vigu. Ometi on see normaalses suhtes oluline.

6. Tema on see, kes peamiselt räägib

Ta armastab suhelda, see on tore. Aga niipea, kui sa suu lahti teed, katkestab ta su jutu ja isegi ei kuula, mis sul öelda on. Teda ei huvita üldse sinu arvamus.

7. Talle ei meeldi oma vanemad

Ükskõik, kui igavad vanemad ka aeg-ajalt tunduda ei või, neid ei saa muuta ega elust kustutada. Pere on püha, sealt tulevad meie juured. Kui ta oma peret vihkab, lihtsalt selletõttu, et vanemad on igavad ja tüütud, siis pole ta suurt midagi väärt.

8. Ta leiab koguaeg vabandusi

Kui ta koguaeg vabandusi leiab, eriti selliseid imelikke, siis tema kõrval sa õnnelikuks ei saa. See on kena, kui mees vabandada oskab, aga kui ta teeb seda selleks, et sulle valetada, siis ei saa teie suhe kestma jääda.

Normaalseks suhteks on vaja kahte inimest, kes teineteist austavad ja üksteisest lugu peavad.

Allikas: Kodused Lood