Seda, kuidas selle seaduse rikkumise korral õigluse kehtestamine aset peaks leidma, pole seadusesse kirja pandud. Kujutame aga vaid ette, kuidas vihane abikaasa murrab maha kohaliku kohtu uksed ja nõuab häälekalt kompensatsiooni. Brasiillased juba teavad, kui tähtis on paarisuhtes orgasm.

Orgasmid on ägedad ja paljude jaoks päeva, nädala või suisa kuu haripunkt. Me kõik oleme harjumuste ohvrid ja eelistame kindla peale välja minna. Samas armastame me eelkõige vaheldust. Sellest on abi, kui tead, missuguseid naudinguid võib naise erinevate kehaosade hellitamine esile kutsuda. Naised on õnnistatud kuni kümne erineva orgasmi saamise võimekusega. Erootikapood Must Panter jagab õpetusi, kuidas panna naudingud proovile ja avastada midagi uut!

1. G-puntki orgasm: teada-tuntud, kuid naise jaoks raskemini saavutatav orgasm. G-punkti orgasm ei ole paraku igale naisele kättesaadav. Võiks arvata, et tegemist on kõige sagedasema naudingutelaviiniga, ent tegelikkuses üle poolte naistest ei jõua G-punkti orgasmini. Miks see nii on?

Intiimpiirkonna tundlikkus on lisaks vaagnapõhjalihastele seotud ka häbemeluu-õndraluulihastega (PC ehk pubococcygeus), mis on oluline osa nii-öelda orgasmilihastest. Kui sind huvitab, kus need täpselt on, siis proovi poole pissimise pealt lõpetada. Need lihased, millega sa lõpetad, ongi PC-lihased. Tupekuulid arendas 20. sajandi keskel põiepidamatuse raviks välja dr Arnold Kegel.

Testgrupis olnud naised tõid välja üllatava kõrvalnähu, nimelt muutusid nende orgasmid tänu Kegeli harjutustele võimsamaks ja sagedasemaks. Seega on tupekuulidel tegelikult äärmiselt oluline roll heas suguelus. Kõige tähtsam on see, et need suurendavad tundlikkust ja intensiivistavad orgasme. Tihedam tupp pakub ka partnerile võimsamat naudingut!

Tupekuulidel on aga veel positiivseid külgi:

  • aitavad vähendada PMS-i vaevusi ja menstruaalkrampe;
  • toetavad põit, emakat ja pärasoolt;
  • parandavad uriinipidavust;
  • leevendavad menopausi sümptomeid, tasakaalustavad östrogeenitaset;
  • aitavad taastuda sünnitusest;
  • aitavad saada üle seksuaalsetest traumadest.

Need naised, kes on oma intiimpiirkonna toonuse eest juba hoolitsenud, leiavad lisasärtsu vallatutest seksleludest. G-punkt asub tupe avast 2,5–8 cm kaugusel ja seetõttu ei ole oluline, et meheau või vibraator oleksid suured. Vibreerivad peenisemansetid ja äpiga juhitavad kuulvibraatorid lisavad voodielule särtsu, vibreerides täpselt õiges kohas!

2. Anaalne orgasm: jah, selle orgasmini jõudmiseks on vaja anaalset penetratsiooni. Anaaltappe on erinevas suuruses ja alustama peaks väiksemast. Kindlasti tuleb kasutada spetsiaalseid libesteid, mis hoiavad ära sisemised vigastused ja teevad hullamise nauditavaks. Anaalseksi ümber on palju tabusid, ent siiski armastavad eestlased seda üsna sagedasti.

3. Ülekehaorgasm: selleni jõudmiseks on vaja erinevate kehaosade rohket hellitamist ja naine ei suuda täpselt tuvastada, kas orgasm vallandus ühes konkreetses kohas või üle kogu keha. Selleni jõudmiseks peavad tuled põlema, et silmside püsiks, ja mehe käed liikuma sama agaralt kui tema meheau.

4. Mitu järjestikust orgasmi: naistel veab! Nad on selleks võimelised! Kui mehel on piisavalt vastupidamist, et pikalt hullata, siis naine võib pärast esimest naudingut mõne minuti puhata ja uuele ringile minna. Järjestikuste orgasmide puhul on oluline vaheldus. Kõigepealt kliitor, siis vaginaalne penetratsioon, massaaž, nibud ... Vastupidamise suurendamiseks saavad mehed abi peeniserõngastest ja delay-kreemidest, mis pikendavad erektsiooni.

5. Uneorgasm: ka und nähes võib naine võimsa orgasmi saada. See ei tähenda, et mees peaks naisega tema une ajal seksima. Uneorgasmi ei saa kuidagi tahtlikult esile kutsuda, see lihtsalt juhtub.

6. Emakakaelaorgasm: selleni jõutakse sügava penetratsiooni tulemusel. Naised vajavad selleks suuremat vibraatorit, mille sisestatava osa pikkus on suurem kui 13 cm või eriti hea varustusega meest. Paarid saavad vürtsi lisada ka peenist suurendavate mansettidega.


7. U-puntki orgasm: urethra ehk kusiti on ümbritsetud tundlike kliitorinärvidega. Sageli on naised orgasmi kirjeldanud kui tunnet, et enne orgasmi vallandumist tekib pissihädalaadne tunne. Kusiti stimuleerimisel kliitori verevarustus kiireneb. Kliitori stimuleerijad on parimad abivahendid selle orgasmiliigini jõudmiseks ja urethea’t ei ole vaja eraldi stimuleerida.

8. A-punkti orgasm: A-punkt on eesmine fornix’i tsoon ja asub emakakaela ülaosas, umbes nabapiirkonnas. Seda orgasmi on keeruline saavutada ja see vajab rohkelt libestit. Vastasel korral võib A-punkti stimulatsioon olla valulik. Parim viis on sõrmedega masseerimine ja tulemuseks on „äratame naabrid“ stiilis orgasm.

9. Nibuorgasm: see ei ole kõikidele saavutatav. Seega pole vaja end halvasti tunda, kui nibude hellitus ei mõju erutavalt. Mõnede jaoks on nibude massaaž tõeliselt erutav ja viib ilma vaginaalse pentratsioonita orgasmini.

10. Coregasm: ilmselt kõige vähem lõbus viis orgasmini jõuda ja vajab esilekutsumiseks kõhulihaste treenimist. Coregasm’ini võib jõuda sporti tehes või vahetult pärast seda. Eelkõige tuleks tegeleda kõhulihaste treenimisega ja orgasmi käivitajaks on trennijägsed kehas vallanduvad hormoonid.

See on täiesti normaalne, kui naine ei naudi kõiki naudingute viise. Keskendu sellele, mis meeldib ja pea meeles, et seks peab olema lõbus!

Vaata kogu valikut erootikapoe Must Panter e-poes!

Elu on nautimiseks!
Must Panter