1. Ta on valmis pingutama, et sind õnnelikuna näha

See on üks peamistest ja kõige ilmselgematest märkidest, et mees naist armastab. Kui ta on valmis oma plaane muutma, et sinuga olla, näitab ta sellega, et ta sind armastab ja sa oled tema jaoks prioriteet.

2. Ta võitleb teie armastuse nimel

Armunud mees on valmis võitlema sinu armastuse nimel. Teda ei heiduta suured tülid ega raskused. Ta peab end õnnelikuks sinuga ja annab sulle teada, et ta ei taha sind kaotada.

3. Ta kuulab sind ära

Kui sa arvad, et mehed käituvad tihti nagu lapsed, siis ei eksigi sa palju. Enamik mehi suudab keskenduda ainult sellele, mis teda köidab. Kui ta sind armastab, siis piisab sul vaid rääkida, et ta sind kuulaks. Ja mitte ainult, ta pöörab tähelepanu sellele, mida sa ütled.

4. Ta vaidleb sinuga

Just nii. Tülid ei ole alati märk sellest, et kaks inimest omavahel ei sobi. Kui su mees sind tõesti armastab ja investeerib teie suhtesse, siis leiab ta aega, et sinuga vaielda, tülitseda ja leida lahendusi teie suhtele. Aeg-ajalt ette tulevad tülid näitavad, et ta tahab, et asjad toimiksid. Te tahate leida kuldse kesktee, kus te saate mõlemad olla õnnelikud.

5. Ta hoolib su perest ja sõpradest

Armastav mees mõistab, et need inimesed, keda sina armastad, on sinu jaoks tähtsad ja olulised ja et kui nemad on õnnelikud, siis oled ka sina õnnelik. Kui ta sind armastab, siis kuulab ta kannatlikult, kui sa oma sõpradest räägid. Ta mõistab nende olulisust su elus ja leiab lahendusi nende probleemidele.

6. Ta ei karda välja näidata oma nõrkusi

Meestele ei meeldi oma nõrkusi välja näidata, aga kui ta sind armastab, siis ei valmista talle probleemi sulle tõestada, et ta ei taha sinust ilma jääda.

7. Ta on uhke sinu saavutuste üle

Kui mees naist armastab, siis võtab ta kõiki tema saavutusi isiklikena. Ta tunneb uhkust oma naise üle.

8. Ta leiab, et sa oled ilus ka siis, kui sina seda ei tunne

Kui mees oma naist armastab, leiab ta alati, et naine on ilus, ükskõik, mis ka ei juhtuks.

Allikas: Kodused Lood