Kadestada pole midagi. Tegelikult oli meil umbes kolm aastat tagasi päris suur suhtekriis ja rääkisime ka lahkuminekust. Täpsemalt öeldes võtsin suhtekriisi jutuks mina, sest Kristeri meelest oli kõik korras. Või kui mitte päris korras, siis oli meil tema meelest “täitsa normaalne elu.”

Minu meelest ei olnud meil juba aastaid normaalne elu. Mees ei puudutanud mind vahel nädal aega või kauemgi. Seksist ärme üldse räägi. Me elasime küll ühe katuse all, aga pigem nagu sõbrad või tuttavad. Me elasime nagu Kristeri vanemad, aga nemad on ju pensionärid.

Sain meie võõraks jäämisest eriti teravalt aru siis, kui üks mu sõbranna teist korda abiellus ja ma nägin, kui soojad ja lähedased on tema ja ta mehe suhted. Siis ajas minu ja mu mehe tuim ja ükskõikne kõrvuti kulgemine mind lausa nutma.

Pean tunnistama, et enne seda kriisi oli mul umbes aasta aega ühe noorema abielumehega kõrvalsuhe, kuni Krister sellest oma töökaaslase käest teada sai. Mul oli tohutu helluse vajadus, eks sellepärast ma teist meest otsisin. Kui sa endast niisuguseid signaale välja saadad, siis neile keegi ka reageerib. Oli tegelikult ilus ja kirge täis aeg. Põnev ka. Ma tean, et tegin Kristerile väga haiget. Ta kannatas, tõmbus endasse ja me kaugenesime veelgi teineteisest. Ma hindan seda, et ta ei karjunud mu peale ega nõudnud lahkuminekut. Mina ka ei tahtnud lahku minna. Selles eas otsast alustada pole just lihtne. Mees annab ikkagi turvatunde.

Väljastpoolt vaadates jätkus meie suhe ilmselt samasugusena, nagu see oli aastaid olnud. Ma küll kartsin, et Krister maksab mõne naisega mulle kätte petmise eest, aga mingeid märke ei olnud sellest, et tal mõni kõrvalsuhe oleks. Siis ta oleks ikka rohkem hoolitsenud enda eest. Ma ei vaevanud end ka küsimusega, kas ta üleüldse on kellegi teisega meie abielu ajal seksinud. Mida see teadmine mulle annaks?

Kui tööl oli mitu päeva järjest väga pingeline olnud, tulin ühel õhtul koju ja tegin veini lahti. Mõtlesin end purju juua, et üle mitme öö sügavalt magama jääda ja mitte passida iga tunni tagant tund aega üleval. Mõnus surin tuli veinist sisse ja muremõtted kaugenesid.

Kui mees koju tuli, pööras ta mulle üle hulga aja tähelepanu küsimusega, miks ma end täis jõin. Ütlesin, et tööl on pinged ja soovin end veiniga magama uinutada. Mees vahetas riided, pani teleka mängima ja istus diivanile.

Õhtu nagu meie õhtud ikka. Ja siis ma äkki küsisin mehelt, mis ta arvab, kui meie saaks kokku mõne teise paariga ja prooviks paarivahetust. Mees tuli minu kõrvale ja jäi mind vahtima. “Et nagu sina lähed teise mehega ja mina tema naisega? Kust see mõte sulle äkki tuli?

Ma vastasin, et kõige parem oleks ikka neljakesi koos olla. Ja et mõte ei tulnud äkki, sest mu sõbranna on kuulnud oma sõbrannalt sellest ja too oli ainult head rääkinud – et väga huvitav elamus. Ütlesin mehele, et meil ju väga palju kaotada ei ole. Pealegi, kui mõte on vastumeelne, siis jääb ära. Mees ütles, et kui kaineks saan, siis võivad mul juba teised mõtted olla. Ma ütlesin, et kindlasti mitte. Mees läks diivani peale tagasi.

Aga see õhtu polnud läbi. Läksin mehe ette ja hakkasin lahti riietuma. Ise küsisin, kas ta ei taha siis, et üks võõras naine niimoodi tema ees end riietest vabastab. Kui mul oli selga jäänud ainult äsja ostetud bordoopunane pesu, hakkasin meest lahti riietama ja panin ta käe endale püksi. Mul õnnestus omaenda mees ära võrgutada! Ma sosistasin kogu aeg, et see pole mina, vaid selle teise paari naine. Meie viimasest hädisest seksist oli möödas vist peaaegu aasta, aga nüüd ta tegi seda. Ma nägin, et mees oli oma soorituse üle uhke ja isegi nagu üllatunud. Ja ta silitas mu keha! Ütlesin talle, et see teine oli üks väga seksikas naine. Mees mõmises, et oli küll. Ütlesin, et hakkan homme siis teist paari otsima. Mees ütles, et mõtleme veel seda asja. Ma vastasin, et seda ta peaks ju ometi ka praegu teadma, kas see variant võiks talle sobida või üldse ei sobi. Selgitasin, et kõik üksikasjad saab ju enne läbi arutada, telefonis rääkida, fotosid vahetada. Ega see pole mingi pimekohting, et võõrasse tuppa ja võõrastega voodisse.

Läks veel paar päeva aega, kuni mehega kõik hirmud läbi rääkisime. Ka võimaliku valusa armukadeduse. Mina ütlesin, et kui tema naudib seksi teise naisega, siis naudin mina selle vaatamist. Palusin seejärel mehel mind ette kujutada teise mehega seksimas. Mees ütles, et kui kõik neli on koos, siis pole vist hullu.

Lõpuks saime aru, et me mõlemad teeme seda hea meelega. Me olime juba nende läbirääkimiste ajal mehega uuesti lähedasemateks saanud.

Üks asi oli veel mehele selgitada. Ma tahtsin kindlasti, et naine oleks biseksuaalne või vähemalt tahaks proovida seksi naisega. Ma soovisin seda kindlasti. Mul ei olnud ühtegi intiimset kogemust teise naisega, aga juba vist üle viie aasta olin vaadanud naisi sellise pilguga, nagu ma üldiselt vaatan mehi. Mul olid oma lemmiknaised, kelle keha ja kogu olekut ma imetlesin. Meie oma ettevõttes oli üks treenitud kehaga noor naine, kelle vorme ma salaja piilusin ja imetlesin. Ikka ootasin, et läheks soojaks ja ta kannaks napimaid riideid.

Minu üllatuseks see minu soov Kristerile meeldis. Samas Krister kindlasti ei tahtnud, et mees oleks biseksuaalne. Palus, et ma selle kindlasti üle küsiks.

Me olime mehega ühes paadis! Leppisime ka kokku, et kui emmal-kummal tekib tõrge enne kokkusaamist, siis ei pea end sundima, vaid siis me loobume koos. Ja ka kohtumise ajal oleme koos, mitte uued paarid ei lähe pärast partnerite vahetamist omaette askeldama.

Otsustasime ära ka selle, et kui keegi on nõus kohtuma tulema, siis enne räägime telefonis ja vahetatame fotosid. Ning kui teistele sobib, siis esimene kohtumine võiks olla vestlus ja tuttavaks saamine, et intiimsusteni jõudes poleks halbu üllatusi.

Halb üllatus võib muidugi olla ka tuttavate kohtamine, aga seda me ei osanud karta. Paarivahetajaid nii palju ju pole, et pärast piltide vahetamist kolleegi või koolikaaslase peale satud. Mõtlesin ka nii, et kui satudki, mis siis. Siis lihtsalt selgub, et on sarnased huvid ja ega keegi ju toimunut kogu maailmale kuulutama lähe.

Mina asusin Iha.ee-st paari otsima. Valikut oli ja inimesed olid viisakad.

Juba meie esimene paarivahetus oli meeldejääv kogemus. Magus ootus. Soovide täitumine. Esimesed paar tundi me lihtsalt rääkisime ja naersime naljakate lugude peale. Kui tekkis juba hea omavaheline klapp ja õhus oli kirge, siis laotas teise paari efektne poisipeaga brünett naine põrandale pehmed tekid. Ta jättis selga ainult pesu ja kutsus mind enda kõrvale. Mehed istusid suurel nurgadiivanil.

Krister ütles mulle hiljem kodus, et tema kõige uskumatum elamus oli esimest korda pealt vaadata naiste kirglikku seksi. Me meenutasime äsja juhtunud seiku erutusega ja nentisime, et see oli üks väga ilus õhtu. Küsisime mõlemad ka teineteiselt, ega me armukadedust ei tundud, ja nentisime, et ei tundnud.

Mõlemad magasime väga hästi. Ka hommikul ei tundnud me piinlikkust, miks me niisuguse afääri ette võtsime. Minu ja mehe vahel oli taas side!

See paar oligi kokku saanud paarivahetuseks. Abielus nad ei olnud. Kõik oli väga meeldiv, aga selle paariga me kahjuks enam ei kohtunud. Kuidagi ajad ei klappinud – igaühel eri ajal töö. See paar oli ilmselt väga nõutud ka ja otsis aina uusi kogemusi.

Järgmise paariga kohtume nüüd iga kuu. Väga armsad inimesed. Nemad on ka abielus ja meist ligi kümme aastat nooremad. Mees oli tahtnud kogenud naisega olla. Mis kogenud mina seksis olen, aga no vähemalt aastate poolest olen. Nendega kohtusime esimest korda hotellitoas. Rääkisime pool tunnikest ja siis ma hakkasin naist lahti riietama. See erutab mind kuidagi eriliselt, kui kaks meest vaatavad, kuidas ma teise naisega olen.

Meil on mehega asjad hästi ka siis, kui me parajasti teise paariga koos ei ole. Poleks uskunud, et elu niisuguse pöörde võtab ja me mehega veel uuesti lähedasteks saame.

Loomulikult ei ole me oma salakohtumistest mitte kellelegi rääkinud. Eriti hull oleks, kui jutt lasteni jõuaks. Seetõttu konspiratsioon ennekõike.

Teame, et korralikud perekonnainimesed põlgavad niisugust naiste ja meeste vahetamist. Vähemalt n-ö ametlikult. Ega meie tea, mis saladusi ka meie tuttavatel paaridel võib olla.

Igatahes meie näeme, et paarivahetus on toonud meie ellu ainult head. Me mõlemad pöörame palju rohkem tähelepanu oma välimusele. Me räägime nüüd kodus üle aastate nagu abikaasad, mitte nagu tuttavad. Me mõlemad naudime, kui abikaasa naudib seksi kellegi teisega. Mis selles halba on, kui meie suhted on nüüd palju paremad?

Kas loetud artikkel vastas Teie ootustele?
Ei ole üldse rahul Olen väga rahul