Tähtede järgi on just nendel tähemärkidel kõige suurem võimalus armastuse leidmiseks 2021. aastal:

Lõvi

Kui sa oled sündinud Lõvi tähtkujus, siis 2021. aasta on ideaalne uute ja tõsiste tutvuste loomiseks, nii ametialasel kui romantilisel pinnal. Planeedid aitavad sul leida õiget inimest juba aasta algusest saadik. Samuti on see õige aeg selleks, et vabastada end nendest suhetest, mis sulle ei sobi ja luua uusi tutvusi.

Kaksikud

2021. aasta tuleb täiesti uus ja teistsugune, sest terve aasta jooksul on põhjasõlm sinu märgi ümber. Igavuse üle sul juba kurta ei tule. Sa lood väga palju uusi tutvusi sellel aastal ja eriti hästi lähevad asjad armastuses. Sa tõmbad ligi häid ja õigeid inimesi. Ja võib-olla just sellel aastal kohtud sa oma elu suure armastusega.

Skorpion

Sellel aastal võid sa kohtuda kellegi väga olulisega oma elus. Kui viimastel kuudel oled sa hoidnud rohkem omaette ja olnud elus pettunud, siis valmista oma vaim ja süda ette suurteks muutusteks. Lõpuks ometi võtavad asjad tõsisema pöörde ja kõik läheb nii nagu vaja. See aasta võib olla ühe väga ilusa loo alguseks.

Kaljukits

Ka Kaljukitsede jaoks toob 2021. aasta armastuses suurt õnne. Võimalus kohata seda õiget inimest on palju suurem kui tavaliselt. Sa ei pea selle jaoks ise midagi tegema, teie teed lihtsalt ristuvad väga ootamatul moel. Sa tunned ta ära, sest ta on sinu jaoks loodud.

Allikas: Kodused Lood