Tema emale jääb alati viimane sõna

Igas otsuses vajab su mees oma ema nõu, on siis tegemist millegi olulise või ebaolulisega. Ja su ämm tahab seda, mis on tema pojakesele parem, su mees teab seda väga hästi ja parem on mitte ennast sinna vahele segada. Isegi sinu arvamusele eelistab ta alati oma ema oma.

Ta võib tulla ükskõik millal, su mees ei näe selles probleemi

Isegi, kui te olete otsustanud veeta selle õhtu kahekesi koos ja teha midagi romantilist. Su ämm tuleb millal tahab, selleks, et istuda maha ja lobiseda või teiega koos õhtust süüa, mis sellest, et teil olid teised plaanid. Ja su mees ei näe kõiges selles mingit probleemi.

Ta helistab alati emale, ükskõik mis mure tal ka ei ole

On siis tegemist pangalaenu või lemmiklooma võtmisega, ta peab oma emale kõigest rääkima.

Ta võib ikka veel jonnida

Kui su ämm on läheduses, võib ta temalt nõuda oma lemmiktoitu või siis minna linna peale otsima särki, mida ta poes nägi ja osta tahab.

Ämm on absoluutselt kõigega kursis, mis puudutab ta poja ja loomulikult ka sinu elu

Kuna su mees räägib kõigest oma emale ja sina oled osa tema elust, siis on su ämm kursis kõigega. Isegi kõige väiksemate detailidega.

Su mees helistab oma emale iga päev

See panigi sind mõistma, et ta pole ikka veel suureks kasvanud. Muidugi on see liigutav, et ta hoolib nii palju oma emast, aga isegi sinule ei helista ta nii tihti!

Ta on ikka veel oma ema seelikusaba küljes kinni

Ta elab küll omaette ja tal on oma elu, aga ämm elab teie lähedal ja nii saavad nad iga päev koos lõunatada ning kui su mehel tekib soov, et keegi tema eest hoolitseks, läheb ta oma ema juurde.

Allikas: Kodused Lood