Naha vananemine on loomulik protsess ja see on suuresti tingitud teguritest, mille üle meil puudub igasugune kontroll (näiteks pärilikkus). Samas on oma osa ka välisteguritel ja me saame paljusid neist mõjutada just endale sobivas suunas. Eluviisist tulenevad tegurid (näiteks see, kui palju me viibime päikese käes ja kuidas toitume) võivad naha vananemist kiirendada, põhjustades naha enneaegset vananemist. Targad valikud ja naha kaitsmine tagavad kauemaks naha noorusliku väljanägemise.

EUCERIN on välja töötanud HYALURON-FILLER + ELASTICITY 3D-SEERUMI, mis on ideaalne võimalus taastada naha nooruslik välimus. Kolmetasemeline hooldus aitab võidelda vanadusest tingitud pigmendilaikudega, siluda isegi kõige sügavamad kortsud ja parandada naha elastsust. Hyaluron-Filler + Elasticity 3D-seerumi efektiivsus peitub selle kolmes väga kontsentreeritud ja tõhusas koostisosas: patenditud aktiivaine tiamidool, hüaluroonhape ning arktiin. Hüaluroonhape ja arktiin noorendavad nahka, siludes kortse ning parandades naha elastsust. Patenditud tiamidool on valitud välja 50 000 erineva koostiosa seast, olles efektiivseim vanusest tingitud pigmendilaikude vähendamisel. Kliinilistes uuringutes näitas tiamidool muljet avaldavaid tulemusi hüperpigmentatsiooni algpõhjuste vähendamisel, vähendades melaniini tootmist, näidates nii selle efektiivsust naha pigmentatsiooni vähendamisel. Uuenduslik ja efektiivne koostisosa tiamidool on ka kõigi toimeainete peamine koostisosa EUCERIN Anti-Pigment sarjas ning kliiniliselt ja dermatoloogiliselt on tõestatud, et tiamidooliga toodete esimesi tulemusi saab näha kahe nädala jooksul. Regulaarsel kasutamisel paraneb seisund pidevalt ja see aitab vältida pigmentatsioonilaikude kordumist.

Dermatoloog Marge Tampere, SA Viljandi Haigla / Medicina Kliinik:

Naha vananemine on kompleksne, multifaktoriline ja paraku progresseeruv protsess. Sellega kaasub naha volüümi kadu, näokontuuride hajumine, naha lõtvumine, nahatekstuuri ja ka pigmentatsiooni muutus.

Nahas asuvad melanotsüüdid toodavad pigmenti melaniin, mis annab nahale iseloomuliku värvuse ja kaitseb liigse päikesekiirguse eest. Melaniini liigset tootmist ja ebaühtlast jaotumist nahas võivad soodustada mitmesugused tegurid: geneetiline eelsoodumus, päikesekiirgus, hormonaalsed muutused (rasedus, hormonaalsed rasestumisvastased vahendid), põletik nahas ja ravimid.

Kuigi melasme esineb rohkem noortel naistel, on pigmendihäire ka üks oluline fotovananemise tunnus.

Melasma ravi nõuab kompleksset lähenemist, aega ja kannatust. Vajalik on nii igapäevane kõrge faktoriga päikesekaitse, melanotsüütide ja teiste naharakkude aktiivsuse pidurdamine kui ka fotovanenemise ravi.

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity 3D-seerum pakub nahale mitmekülgset hooldust, sisaldades vananemisvastast ja volüümi taastavat hüaluroonhapet ning uuenduslikku toimeainet tiamidooli hüperpigmentatsiooni raviks, parandades naha elastsust ja pannes selle särama. Seerum sobib erinevatele nahatüüpidele, nii noorele kui ka küpsele nahale.

Näitleja Merle Palmiste kogemus 3D-seerumiga:

Kasutasin Eucerini uut seerumit ja olen väga rahul. Miks? Mulle väga meeldis seerumi tekstuur – selline sametine ja siidine, mis kallistas ja paitas nägu. Ja mis kõige olulisem – pani silmad särama. See ongi see, mida mina ühelt ilutootelt ootan! Muidugi ka see, et kui toode otsa saab, kas sa ostad kohe uue asemele? Jaa, lähen jooksuga uut Eucerin 3D-seerumit ostma, sest me oleme nüüdsest lahutamatud sõbrad.

Igapäevaselt on oluline kasutada ka tõhusa UVA- ja UVB-kaitsega päikesekaitsekreemi, mille SPF-faktor on vähemalt vahemikus 30–50. Päikesekiirgus soodustab melaniini liigset tootmist ja naha kiiremat vananemist. Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity 3D-seerum ei sisalda päikesekaitset, mistõttu on soovituslik pärast seerumi kasutamist kanda nahale ka vähemalt SPF 30 faktoriga päevakreem.

Tooted on saadaval apteekides ja e-apteekides.