Hiljuti jõudis Eestis müügile mujal maailmas palju tähelepanu äratanud tippsülearvuti: 13-tolline eriti õhuke ja kerge Huawei MateBook X, mis vaatamata oma väikestele mõõtudele näeb ülimalt elegantne välja, sisaldab tippklassi tehnoloogiat ja pakub kuni 9-tunnist aku vastupidavust. Kõik need omadused muudavad MateBook X-i ideaalseks kaaslaseks kiire ja liikuva elustiiliga inimesele, kes soovib, et tema sülearvuti oleks korraga nii nutikas kui ka stiilne

Kerge, väike ja vastupidav

MateBook X-i loomisel on pandud erilist rõhku kaasaskandmise mugavusele, mistõttu sobib see väga hästi liikuvale inimesele. Arvuti kaalub vaid 1 kilogrammi ja on eriti õhuke, vaid 13,6 millimeetrit korpuse kõige paksemast kohast. Sülearvuti on suuruselt väiksem kui A4 paberileht, seega võtab see näiteks seljakotis umbes sama palju ruumi nagu keskmine kvaliteetajakiri.

Selleks, et sülearvutit kõikjale kaasa võtta ja erinevates olukordades kasutada, peab see olema väga vastupidav. MateBook X-i loomisel on kaasaskandmise mugavuse kõrval olnud sama tähtis tema vastupidav korpus: magneesiumi ja alumiiniumi sulamist ühes tükis välja lõigatud kere peab hästi vastu igapäevasele tihedale kasutamisele.

Võimas sisu

Huawei MateBook X on ideaalseks tööriistaks ka kõige nõudlikumale kasutajale. Sülearvuti sisaldab 10. põlvkonna Intel Core protsessorit ja kuni 16 GB RAM-mälu, mis võimaldavad teha sujuvalt ära nii igapäevased tavapärased ülesanded kui ka vaadata meelelahutuslikku sisu.

Huawei Share’i täiustatud mitme ekraani koostöö muudab seadmete vahelise ühenduvuse kasutuskogemuse veelgi sujuvamaks. Lisaks sellele on MateBook X Huawei esimene arvuti, mis toetab Wi-Fi 6.

Kõikehaarav ekraan

Olgugi et Matebook X on mõõtmetelt väga väike, ei pea kartma, et selle ekraan töötegemiseks või meelelahutuse nautimiseks liiga väikeseks jääb. 13-tollisel sülearvutil on 3 : 2 suhtega full-view ekraan. See tähendab, et ekraanil pole segavaid raame – ükskõik, kas vaatate arvutist filmi või teete tööd näiteks Excelis või mõnes muus programmis, rohkem informatsiooni on korraga hoomatav. 100-protsendiline sRGB värvide kasutamine annab parima kasutajakogemuse nii arvutiga töötamisel, sisu loomisel kui ka filmide vaatamisel.

Ekraan on puutetundlik ja võimaldab kasutada nutitelefonidest tuttavaid viipeid, näiteks teha kolme sõrmega ekraanil alla liikudes kiirelt kuvatõmmis.

Elegantne ja kunstiline

Pole kahtlustki, et erinevad seadmed, mida kaasas kanname – olgu selleks siis telefon, kõrvaklapid, käekell või sülearvuti –, saavad oluliseks osaks meie stiilist. MateBook X-i disain vastab kindlasti ka kõige nõudlikuma moeguru ootustele. Sülearvuti korpuse välispind on töödeldud siledaks, mis annab arvutile elegantse ja stiilse väljanägemise. Arvuti disainimisel on inspiratsiooni saadud pärlmutrist – karmi, kuid elegantse, hüpnotiseeriva sillerdava pinnaga materjalist, mida armastavad juveliirid üle maailma. Pärlmutrile sarnase visuaalse efekti loomiseks sülearvuti korpusel on viimistlusse lisatud sädelevat pulbrit, mis loob valguse käes erinevaid kauneid värvikombinatsioone.

Võimalikult kaua ilma laadimata

Selleks, et kogu päeva vältel sülearvutiga ringi liikuda ja kasutada seda ka näiteks pargipingil, rannas või terrassil, on kahtlemata kõige olulisem, et arvuti aku kaua vastu peaks. Huawei MateBook X-i aku kestab vaatamata oma õhukesele disainile tavakasutuse juures kuni 9 tundi ja seda saab laadida USB-C laadimisadapteriga, mis on universaalne kõigi C-tüüpi toodete jaoks. See tähendab, et piisab, kui teil on kaasas vaid üks adapter, mida saab kasutada nii sülearvuti, telefoni, kõrvaklappide kui ka tahvelarvutite jaoks.