Ole kõigi vastu lahke: jah, ka nende inimeste, keda sa ei tea. Mängi sugulaste sünnipäeval oma väikese nõbuga. Aita vanem inimene üle tee või paku talle ühistranspordis istet. Ära ela oma väikeses egoistlikus maailmas.

Räägi temaga maailmaasjadest: kui teie vestlus piirdub sellega, mida keegi lõunaks sõi või mida võiks õhtuks tellida, ei ole te kumbki intellektuaalsel tasandil stimuleeritud. Rääkige, arutage, lugege uudiseid ja harige teineteist!

Pööra tähelepanu tema emotsioonidele ja rääkige tunnetest: see võib olla sinu jaoks hall ala, aga alusta tema kuulamisest. Kuula tähelepanelikult ja küsi küsimusi, aga ära anna hinnanguid.

Räägi millestki, mis tekitab sinus kirge: kui naine on sinust tüdinenud, aita tal näha sind uue pilguga. Ehk peitub sinus mõni külg, millest ta ei ole siiani isegi teadlik olnud?

Naerge koos: vaadake mõnda komöödiat ja laske pinged vabaks. Koos naermine teeb teid õnnelikuks ja pärast on teil mõlemal palju parem ja vabam olla.

Suhtle normaalselt: kui naine kurdab, et te ei räägi omavahel ja sa ei kuula teda, võta neid sõnu tõsiselt. Keegi ei räägi niimoodi niisama, see tähendab, et teil on tõesti suhtlemisprobleemid. Tegele sellega.

Jälgi oma sõnavara: krimpsutad nägu, kui mõni su sõpradest kõlab nagu tõeline bemmimees? Ega sa ometi ise vahel nii ei räägi? Kui räägid, siis oleks ehk aeg muutusteks.

Allikas: YourTango