Kliitori stimuleerijad on kõige efektiivsem viis kliitori orgasmini jõudmiseks. Mehe jaoks on äärmiselt erutav näha naise naudinguid kulmineerumas. Kuna naised on õnnistatud võimega saada suguühte ajal mitmeid orgasme, siis ei pea muretsema, et mehe roll jääb teisejärguliseks. Otse vastupidi – las mees olla see, kes eelmängu ajal või suisa penetratsiooni ajal oma naise kliitoril mõnulained vallandab.

Amazon Topi sekslelul on üle 7000 hinnangu vahemikus 4,5–5 tärni, seega võid kindel olla, et abimees on tõeliselt hea!

Amazoni TOPist ostetavat sekslelu on naised kirjeldanud järgmiselt: „Nii tugevat orgasmi pole me kunagi saanud”! G-punkti orgasmini jõuavad naised klassikalise penetratsiooni kaudu harva. 75% naiste orgasmidest on kliitoril. Chisa imeb kliitorit, masseerides kõiki kliitoril asetsevat 8000 närvi. G-punkti massaažiks on abimees varustatud võimsa mootoriga. Kaks ühes massaaž garanteerib igale naisele võimsa orgasmi kümnel erineval režiimil.

Tänu ergonoomilisele kujule sobib Sync Passion suurepäraselt paaridele koos kasutamiseks. Mees naudib naise võimsaid orgasme ja penetratsiooni tihedamas vagiinas. Anna pult mehe kätte ja naudi 7 erineval režiimil kliitori imemise tunnet ja G-punkti vibratsioone.

Amazoni kõige enam soovitud geniaalne sekslelu, mis on tihti välja müüdud!


Häid asju ei jätku kauaks ja Amazoni kõige soovitumate sekslelude nimekirjas domineerib geniaalne sekslelu, millel on nii kliitori imemise kui ka limpsimise funktsioon.

Amazoni kolmas ostetuim sekslelu on lihtsalt geniaalne! 75% naiste orgasmidest on kliitoril. „No. Seven“ seksikas lelu limpsib ja imeb kliitorit nii, nagu ükski mees seda teha ei suuda ilma kaelakrambita. Sõrme või keelega kulub kliitori orgasmiks 20–40 min, leluga vaid mõni minut. Kanna kliitorile veebaasil valmistatud libestit ja lase lõbul alata. Tuhanded naised on lelu oma lemmikuks tunnistanud.

Leia enda ja oma kallima parimad vallatuste sahtli ulakused e-poest ja usalda enamuse arvamust.

Saadame diskreetselt pakendatult ilma viideta pakendi sisule või allikale.

Vallatuid naudinguid!