Seda, kuidas jalgu pruunistava kreemiga ühtlaselt katta, küsisid mitmed fännid ja jälgijad ka TikToki kasutaja Hondroutwins´i käest.

Õige pea jagaski naine kummalist võimalust, kuidas peaks omale päikesepruunid jalad saama. Olgu öeldud, et paljud olid sellest videost sõnatud, sest tegemist tundus väga kaootilise variandiga.

Nimelt laotas naine maha rätiku ning kallas sinna suures koguses isepruunistavat kreemi. Seejärel hakkas ta kreemi kummikinnastega jalgadele hõõruma.

"Hajutage kreemi säärtele ning katke ka tallad ja varbavahed, nii saate perfektse tulemuse."

@jkentrn

I found the Dr Pepper Cream Soda!! 🥰🥰 Did my Saturday routine today 🤪 I feel so off schedule ##organize ##kitchen ##restock ##asmr ##routine ##foryou

♬ original sound - Jessi Kent

Videot on vaadatud üle 1,6 miljoni korra ning sinna juurde on lisatud üle 460 kommentaari, mis peamiselt sisaldab vaatajate hämmingut. Näiteks ei saa paljud aru, et naine ei pannud kreemi mitte vaiba peale, vaid laotas maha käterätiku. "Vaip polnud milleski süüdi, milleks selline segadus!", ehmatas üks ja teine naljatas: " Kuidas saada pruuni jalgu? Kata isepruunistava kreemiga kogu põrand!"

allikas: The Sun