Tehnoloogia areng sekslelude tööstuses on jõudnud sinnamaale, et paarid saavad virtuaalse vallatlemisruumi, veebikaamera või äpi kaudu kas või maailma teisest otsast teineteisele naudinguid pakkuda. Musta Pantri perenaine Inna tutvustab enda lemmikuid äpiga juhitavaid sekslelusid, mis on loodud spetsiaalselt paaridele. Ikka selleks, et füüsiline lähedus püsiks ka ajal, mil ollakse teisest tuhandete kilomeetrite kaugusel.

Kujutage ette, et teed oma kallimale videokõne. Kannad samal ajal oma uut põnevat sekslelu ja oled kirehooks valmis. Kallim ütleb sulle: „Ma ajan sind nüüd kohe väga pöördesse” ja võtab kontrolli üle samal ajal sinu erutust nautides. Seejärel on sinu kord teda hullutada.

Vallatu komplekt paaridele, kes naudivad interaktiivset seksi: Kiroo Titan interaktiivne masturbaator mehele ja Pearl 2 G-punkti vibraator naisele. Kujutage ette, et saate koos orgasmi ja teie lelud vibreerivad samas rütmis. Kiroo Titan masturbaator pakub mehele võimsaid vibratsioone ja seda äpist või nupust juhtides. Anna kontroll oma kallimale ja ühildage oma uued sekslelud omavahel, et samal ajal teineteist nautida. Kiroo sekslelud ühilduvad FeelMe.com täiskasvanute videokeskkonna 4000 videoga ja teevad sind osaks ulakatest voodistsenaariumitest. 3D, virtuaalne reaalsus, oma kallim või seksikas video ... ainult fantaasia on piiriks.

Kiroo Onyx+ on võimsaim masturbaator turul. Onyx+ teeb kuni 140 tõuget minutis. Ühilda oma masturbaator äpiga ja naudi tuhandeid erootilisi videosid või anna kontroll oma kallimale. Sellel kõrgtehnoloogilisel masturbaatoril on puuteekraan, mille abil saad stimulatsiooni tugevust lihtsasti juhtida, seda juhul, kui soovid erutavate erootikastaaride asemel ise oma naudingut kontrollida.

Satisfyer Dual Love on vallatu stimulaator temakese naudinguteks. Äpist juhitav kas või maailma teisest otsast. Abimees imeb kliitorit nii, nagu ükski mees seda ei suuda, ning tema alumine vars muutub võimsaks anaalseks või G-punkti vibraatoriks.

Phoenix Neo on võimas G-punkti stimuleerija ja tema ergonoomiline keha on disainitud surisema täpselt õiges kohas. Äpist juhitav, vaikne ja võimas. Pane Neo vibreerima oma lemmikmuusika rütmis või anna juhtimine üle oma kallimale ja las tema otsustab, kui hea sul olema hakkab.

VICK NEO müristab mehe läbi seitsmel eri mustril ja viiel kiirusel ning seda äpist või nupust juhtides. Ühilda oma lelu erootiliste videotega ja ole osa seksikast fantaasiast. Anna kontroll oma kallimale ja hullake koos.

Luksuslik vibraator sinule ja temale Saksa firmalt Satisfyer. Double Luxury masseerib suguühte ajal naise kliitorit kümnel eri režiimil ja seda puldist juhtides. Vibraatori sisestatav ots on samuti varustatud võimsa mootoriga ja suriseb temakese G-punktil. Mees naudib penetratsiooni tihedamas vagiinas ja vaatepilti, kuidas kallim tema käte vahel orgasmi saab. Double Luxury on äpist juhitav kas või maailma teisest otsast. Loo äpis ise oma lemmikmustrid või anna kontroll oma kallimale. USB-ga laetav, veekindel, sosinvaikne.

Magamistuppa toob vaheldust seks avalikus kohas. Sexy Secret Panty püksikuvibraator hullutab naist, stimuleerides võimsate vibratsioonidega temakese kliitorit näiteks restoranis või jalutuskäigu ajal. Vibraator on äpist või Apple’i kellast juhitav.

Mono Flex teab, et naine vajab orgasmini jõudmiseks lisaks G-punktile ka kliitori stimulatsiooni. Äpp ühildub Androidi või iPhone’i telefonidega ja Apple’i kellaga. Äpp on varustatud kaamera funktsionaalsusega, mida koos kallimaga kuumadel hetkedel jagada. Jaga kallimaga oma naudinguid või anna suisa kontroll temale.

Luksuslik Dua stimuleerib G-punkti ja kliitorit kas puldist või äpist juhtides. Anna juhtimine üle kallimale ja viige eelmäng järgmisele tasemele. Nautlemine on tõeliselt mugav käed-vaba-kogemus. Seitsme eri kiiruse ja viie mustriga pakub Dua laia valikut – vaiksest nurrumisest kuni tugeva mürinani. Abimees on taaslaetav ja 100% veekindel.

Naudi Ella vibrolained kellega iganes, kust iganes. Ella on veekindel, väike ja võimas. Valmistatud meditsiinilisest silikoonist. Juhi Ellat kas äpist või saba otsas asuvast nupust. Ella äpp laseb sul partneriga nautida ka kaamerapilti distantsilt.

Vürtsita oma magamistuba vallatute seksleludega Musta Pantri e-poest. Saadame sinu tellimuse diskreetselt pakituna.

Vallatuid naudinguid!

Sinu
Must Panter


Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid