Sest kleidiga on küll väga hea olla palavate ilmadega, aga kui reied teineteise vastu hõõruma hakkavad, võib valu kõik ilusa ära rikkuda. Lisaks sellele tekitab see reite siseküljel punetust, põletust ja sügelust. Õnneks leidub ka selle probleemi vastu rohtu.

Kui sulle ei meeldi eriti kleiti kanda, sest sa kardad oma reite pärast, siis unusta see mure. Nende nippidega peaksid sa sellest probleemist lahti saama.

Reite hõõrumise vältimiseks võid sa kanda spetsiaalset aluspesu ehk siis pikema säärega aluspükse. Samuti aitavad rasvased kreemid kaitsta sääri. Ärrituste vastu aitavad nii vaseliin kui ka niisutav kreem, mis loovad kaitsebarjääri hõõrumise vastu. Samuti on olemas ravivad kreemid, mis parandavad nahka ning kaitsevad hõõrumise vastu. Kookosõli on kasulik juustele, aga tänu oma libestavale toimele aitab vältida reite hõõrdumist.

Higistamisest tingitud nahaärrituste vastu aitab kõige paremini talk. Jah – talk pole ainult väikelastele mõeldud. Määri natuke talki reite sisekülgedele ja probleem ongi lahendatud. Ka kehapuuder hoiab murettekitavad kohad kuivadena ning takistab kintsude omavahelist hõõrumist.

Allikas: Kodused Lood