Magnettehnoloogia hambaharjas


Oral-B iO on kombinatsioon järele proovitud ja testitud ümarast harjapeast ja revolutsioonilistest mikrovibratsioonidest, mida on Oral-B hambaharjades kasutatud esimest korda.

Hambahari kasutab ainulaadset lineaarset magnetilist ajamit, mis kannab energia otse ajamilt iga harjase otsa, tekitades seeläbi mikrovibratsioone. Oral-B iO tagab põhjaliku, kuid õrna ja vaikse puhastuse, pakkudes kasutajatele vastupandamatut harjamiskogemust.

Magnettehnoloogia on teaduslikult tõestatud: Oral-B iO eemaldab igemejoonelt kuni kuus korda rohkem hambakattu kui tavaline käsihambahari.1

Oral-B hambaharjal on ka usaldusväärne ümar harjapea. Miks on see nii oluline? Ümmargune pea ümbritseb iga hammast, puhastades hõlpsalt isegi kohti, millele on traditsioonilistel piklike peadega hambaharjadel, nagu helilaine tehnoloogiaga ja käsihambaharjad, raske ligi pääseda.

iO nutikas elektriline hambahari


Suuhoolduse puhul on ilmselge, et tehnika ja harjamisaeg on samuti ülimalt olulised. Neid silmas pidades on Oral-B iO-le lisanud ka nutika rõhuanduri. Tõeliselt revolutsiooniline lahendus, mis tagab võimalikult tõhusale harjamisele ka ohutuse. Andur jälgib ja annab reaalajas tagasisidet hammastele avalduva rõhu kohta: punane tuli tähendab, et surve on liiga tugev, roheline tuli viitab aga sellele, et harjad just õige survega. Kui harjad hambaid liiga tugevalt, vähendab hambahari igemete ja hambaemaili kaitseks võnkumiskiirust.

Hammaste puhastamiseks pole vaja teha harjamisliigutusi — lihtsalt aseta harjapea kaheks sekundiks hamba pinnale. Mikrovibratsioonid lagundavad katu hambalt lahti ja võnkuv-pöörlev liikumine pühib selle minema. Sina pead vaid puhastatavat pinda muutma, liikudes ühelt hambalt teisele. Tänu mikrovibratsioonidele liigub hambahari sujuvalt üle hammaste pinna, tehes kogu töö sinu eest ära.

Hambaharja käepidemel on interaktiivne ja lihtsalt kasutatav ekraan, mis juhendab sind erinevate funktsioonide vahel. Ekraanil on tervituskuva, teave harjamisrežiimi kohta, harjamisaeg ja meeldetuletused selle kohta, millal on vaja harjapead vahetada. Oral-B iO on ka ideaalne valik reisile kaasavõtmiseks, kuna selle laadimisaeg on vaid kolm tundi ja aku kestab ilma laadimiseta kuni kaks nädalat. Aku laetustase on kuvatud ka ekraanil.

Oral-B rakendus — mobiilne hambaarst

Veel parema suuhoolduse tagamiseks on Oral-B iO-l tehisintellekti toega asendituvastamise andurid, mis tunnevad ära kõik suuõõne piirkonnad. Lisaks suudab iO 9 3D-jälgimissüsteem tuvastada ja jälgida puhastamist 16 tsoonis: keele, põse, suulae ja huulte piirkonnad ning hammaste pinnad. Hari ühendub Oral-B mobiilirakendusega ja kuvab telefoniekraanil 3D-pildi sellest, kui hästi on need pinnad puhastatud. See on nagu sinu isiklik mobiilne hambaarst, kes kontrollib su harjamistehnikat ja näitab, mida peaksid iga kord hambaid pestes paremini tegema.

Uuringud näitavad, et meie nutikas tehnoloogia aitab sul tõhusamalt harjata, parandada oma suuhoolitsuse tavasid ja täiustada oma puhastusharjumusi.

Magnettehnoloogia mõjud

Oral-B iO pakub sensatsioonilist puhastust ja meeldivat harjamiskogemust, jättes kõik teised hambaharjad (nii käsi- kui ka helilaine tehnoloogiaga hambaharjad) su riiulile seisma. Kliiniliselt on tõestatud, et Oral-B iO eemaldab igemejoonelt kuni 48% rohkem kattu kui Philips Sonicare DiamondClean.1 Uus Oral-B magnetiline hambahari on ka suurepärane valik tundlike või veritsevate igemetega inimestele, olles igemeprobleemide vähendamisel üle 60% tõhusam kui Sonicare DiamondClean.2

„See on kliiniliselt tõestatud, et iO magnettehnoloogiaga hambaharjad on paremad kui teised turul saadaolevad hambaharjad,“ ütleb Beata Golan. „Oral-B iO on Procter ja Gamble’i parimate hambaarstide, tehnikute ja arendajate enam kui kuueaastase töö ning ligi 250 patenditaotluse tulemus. Kombineerides proovitud lahendusi, nagu ümar harjapea ja uusimad tehnoloogiad, nagu tehisintellekt, võnkuv-pöörlev liikumine ning magnetilised mikrovibratsioonid, pakub iO magnetiline hambahari kõrgetasemelist suuhooldust, muutes hammaste puhastamise tõeliselt meeldivaks kogemuseks,“ lisab ta.

1 EE: Põhineb kaheksanädalasel kliinilisel uuringul. Adam R, et al., Int. Dent J 2020; 70 (Suppl 1): S16–S21.

2 ibid.