Vaseliin on soodne ning saadaval igas apteegis või hästivarustatud toidupoes.

Niisuta juukseotsi

Just nii! Kui oled vaseliini kätele kandud, siis võid vabalt kätega ka juukseotsi niisutada. Peale suveperioodi vajavad juukseotsad ekstra tähelepanu ja niisutust ning vaseliin täidab oma eesmärki siin hästi.

Pikenda parfüümi kestvust

Kui sinu parfüüm ei ole väga kauakestev, siis tuleb vaseliin siingi appi. Nimelt tasub enne parfüümi peale kandmist, niisutada vaseliiniga neid kohti kuhu parfüümi kannad (käeranne, kael jne). Nii püsib parfüümipilv sinuga oluliselt pikemalt!

Nutikas kodune highlighter

Iga ilufänn teab, et särapulk ehk highlighter peaks leiduma iga naise meigikotikeses. Kuid seda rolli täidab hästi ka vaseliin! Kui soovid värsket jumet, siis lisa kindlasti vaseliini kõige väljaulatuvamatele kohtadele oma näol: põsesarnadele, lõuajoonele ning laubale. Selleks, et kulmujoont esile tuua, kanna seda ka kulmuluu alla.

Lihtne huulekoorija

Kui huuled on külmast tuulest ja niiskest õhtust kuivad ja karedad, on parim ravi kodune huulekoorija. Selle saad lihtsalt teha kui segad kokku vaseliini ning suhkru. Hõõru saadud segu huultele ning hommikul ärkad pehmete ja säravate huultega.

Kulmud kontrolli alla!

Me kõik teame, kui olulist rolli mängivad kulmud meie välimuses, samuti teame me seda, et nad on üsna jonnakad ning ei püsi alati nii nagu peaks. Kui kulmudel on "halb päev", siis silu nad vaseliiniga üle- nii püsivad nad paigal ning lisaks saad kauni läike.

allikas: realsimple.com