Nii juhtus ka Eriniga, kui tema kümnes suhe oma lõpu leidis, siis küsis ta endalt: kuidas nad saavad ilma minuta olla, kui ma olen täpselt selline, nagu nad tahavad? Lõpuks noor naine aga mõistis, miks ükski tema suhe polnud püsima jäänud. Erin pani kirja konkreetsed punktid, mis kordusid suhtest suhtesse ja ei lasknud tal armuõnne leida.

Veensin ennast, et mulle meeldivad ka samad asjad, mis minu kaaslastele, kuigi need ei pakkunud mulle üldse huvi. Ma tegin neile kingitusi, mis mulle meeldisid ning ma ei mõelnud kordagi sellele, mis neile võiks meeldida.

Vältisin konflikte nagu katku ning tegin kõik nende vältimiseks. Surudes seeläbi alla kõik oma soovid ja tahtmised.

1. Püüdes olla nende unistuste naine, ei olnud ma tegelikult kunagi mina ise.

2. Ma näen inimestele meeldida püüdmisega nii palju vaeva, et ma isegi ei mõistnud enam, mis mulle endale partneri puhul meeldib või ei meeldi.

3. Minus ei olnud kunagi piisavalt tugevust, et küsida, mida ma suhtes soovin ja vajan.

4. Ma ei võtnud kunagi vastutust oma õnne eest, vaid ootasin seda teiselt inimeselt. Mõistagi ma seda sealt ei leidnudki, sest lõpuks pidin ikkagi endaga ise tööd tegema hakkama.

5. Ma püüdsin meeleheitlikult leida romantilistest suhetest armastust, mida ma lapsena tunda ei saanud. Seetõttu pingutasin ebaloomulikel viisidel ega jõudnudki kunagi tõelise ausa läheduseni.

Allikas: YourTango