Basic Clinical Andrology avaldas teadlaste uuringu, milles osales 126 meest vanuses 30–60. Mõõdeti meeste pikkust, kaalu, jalanumbrit ja nina suurust ning saadud andmeid võrreldi osalejate erekteerunud peenise pikkusega. Kinganumbri ja erekteerunud peenise pikkuse vahel ei olnud mingit seost. Küll aga oli selge seos olemas nina pikkuse ja peenise suuruse vahel. See teadmine teeb naiste jaoks ööklubis hästi varustatud voodipartneri väljavalimise oluliselt lihtsamaks. Kingadel on teadupärast tihti pikad ninad ja tossudel kaugele taha ulatuvad tallad, mis eksitavad ootuseid.

Suure ninaga meeste erekteerunud peenis oli keskmiselt 13,5 cm, samas kui väikese ninaga meestel oli vaid 10,4 cm pikk peenis. Selle seose järgi oleks nöbininaga rohelisel superkangelasel Hulk suhteliselt väike peenis, samas kui multifilmi „Beavis ja Butt-Head” tegelase Butt-Headi pikk nina viitab sellele, et tema suudaks daame voodis korralikult hullutada.

COVID-19-sse nakatumine võib viia erektsioonihäireni

Kui ka suure ninaga kaaslane on endale leitud, ei tähenda see, et mees on voodis tasemel. Nimelt on 40–70% meestel erektsioonihäired. Erektsioon vajub kas liiga kiiresti ära, on raskusi selle tekkimisega või siis läheb hoopiski liiga kiiresti liiga heaks ja vahekord kestab vaid minuti. Lisaks on teadlased avastanud, et COVID-19 viirusel võib olla erektsioonihäiretele laastav mõju. National Geograpic avaldas teadlaste avastuse, et viirusega nakatunud meestel on kuus korda suurem tõenäosus saada lühi- või pikaajaline erektsioonihäire: raskused erektsiooni tekitamise või hoidmisega, munandite kahjustused, testosterooni taseme langus. Noorte seas populaarne räppar Nicki Minaj hoiatab mehi, et koroonavaktsiin põhjustab meeste seas impotentsi ja munandite paistetust, ent ükski uuring ei ole suutnud neid väiteid kinnitada ega vaktsineerimise ohtlikke tagajärgi meeste seksuaalsusele tuvastada. Hea seegi.

Praeguseks on ca 250 miljonit nakatumise juhtumit ja teadlased kardavad, et meid ootab ees pikaajaline rahvusvaheline tervishoiukriis, mil peame leidma lahendused ka meeste seksuaalse tervise taastamiseks. Vanus, haigused, ülekaal, elustiil, stress ja nüüd ka COVID-19 viirus pärsivad mehe erektsiooni. Erektsiooni veri ei pääse peenisesse nii nagu oma hiilgaegadel.

Komplekt „Võimas Erektsioon Boost“ mehele toetab mehe soovi oma kallimat taas voodis rõõmustada.


Kuidas Boost Premiumi komplektiga võimas erektsioon saavutada?

CoolManni TestoBoosti erektsioonitabletid parandavad tänu Tribulus terrestis’e toimele peenise verevarustust ja toetavad võimsamaid, jäigemaid ja pikemaid erektsioone. Võta 2 kapslit päevas soovitatavalt hommikuti rohke veega. Pakendis 40 tabletti. 100% looduslikud koostisosad.

Seejärel kanna peenisele X-Virili erektsioonikreem. Masseeri kuni imendumiseni. X-Viril kiirendab vereringlust peenises pealpidiselt ja muudab selle tundlikumaks. Kui kreem on imendunud, on aeg välja võtta PSX09 automatiseeritud peenisepump.

PSX09 peenisepump tekitab vaakumi, mis justkui tõmbab peenise verevarustuse kiiremas korras käima. Tänu sellele on peenis suurem ja erektsioon võimsam. Tootel on erkaan, mis näitab pumpamise rõhu taset. Parima tulemuse saavutamiseks kasuta pumpa 30–60 minutit päevas ja tee paus iga 15 minuti järel. Nii paraneb vere juurdevool peenisesse, mis aitab suurendada erektsiooni ja selle vastupidavust. Kui oled lõpetanud, vajuta lihtsalt vaakumi vabastamise nuppu, et rõhk pumbas vabastada.

Kui oled erektsiooni saavutanud, aseta ümber peenise komplektis kaasas olev peeniserõngas, mis hoiab erektsiooni jäigana.

Tasub kõrva taha panna, et mitteseksiva mehe testosterooni tase langeb ja sellega koos ka tema soov ning võimekus oma kallimat rahuldada. Masturbeerimine on nagu hommikune vitamiin, mis hoiab masinavärgi töökorras.

Oweni masturbaator vibreerib 6 erineval režiimil ja 3 kiirusel, tekitades imemise tunde. Leia enda lemmik 18 erinevat kombinatsiooni valikust.

Haara härjal sarvist ja hoolitse oma seksuaalse tervise eest. Leia endale ja oma kallimale vaheldust pakkuvaid vallatusi Musta Pantri e-poest. Saadame sinu tellimuse diskreetselt pakituna üle kogu Eesti.

Vallatuid naudinguid!