Tee nimekiri oma tugevustest.

Millised on need asjad, mis sul alati hästi õnnestuvad ja mille eest sind sageli kiidetud või tunnustatud on? Meenuta ja pane need kirja. Usu, kui seda üle loed, muutud hoobilt rahulolevamaks.

Mõtle oma saavutustele

Oma kodu? Lapsed? Lahe töö? Vinged hobid? Oma firma? Mis iganes sinna nimekirja kuulub, need on sinu saavutused, mille üle peaksid põhjusega uhke olema.

Võta komplimendid vastu- alati!

Kui keegi tänab, kiidab või tunnustab sind millegi eest, siis ära punasta ja kohmetu. Need on põhjusega öeldud sõnad, mille eest peaksid olema tänulik ja enesekindel!

Ole teadlik oma ebakindlustest

Millised on need asjad, mis põhjustavad sinus ebakindlust? Need, mis panevad tundma, et sa pole piisav. Kui selleks on sinu kaaslane või sõbrad, siis peaksid mõtlema kas neid on ikka sinu ellu vaja. Elukaaslase ja sõprade ainus ülesanne on sind toetada ja inspireerida, mitte sinu tiibu kärpida.
Kui põhjuseks on näiteks mõne oskuse puudus, peaksid tegelema sellega, et saaksid selles paremaks!

Suhtle pere ja sõpradega

Uuri neilt, millised on nende silmis sinu suurimad väärtused. Millised on need asjad, mida nemad sinu sinu suurimateks tugevusteks peavad või mille pärast nemad sind kadestavad.

Ole positiivne, sest..

hea tõmbab ligi head! Ja see pole pelgalt sõnakõlks. Kui ümbritsed end inimestega, kellest kiirgab head energiat mõjutab see ka sind ning muudab säravamaks ja enesekindlamaks!

Enesekindluse suurendamine on võimalik, siinkohal ongi abiks väikesed sammud, mis aitavad sind suurele eesmärgile lähemale.


allikas: allwomanstalk.com