Nimelt padja selja alla panemine kallutab vaagnat ette, mis võimaldab tupekanalil nii-öelda sirguda, mis hõlbustab juurdepääsu G-punktile ja võimaldab peenisel stimuleerida tupe eesmist osa.

Niisiis… kas see ka tegelikult aitab kogeda paremat seksi? Paljud inimesed näivad sellega nõustuvat. Väidetavalt ei muuda appi võetud padi seksides mitte ainult mõnutunnet mitmekordseks, vaid muudab sissetungimise mugavamaks inimestele, kellel on vaagna-, selja- ja puusavalu. Padja kasutamine seksimise ajal ei anna nii suurt mõnu, kui padi on ebamugava kõrgusega.

Kuid doktor Jennifer Lincoln rõhutab, et see tehnika ei pruugi kõigile sobida. "Padja kasutamine puusade ülespoole kallutamiseks võib aidata peenisega tupeseksis, kuna see võib mõnel naisel tupe eesmist osa ja kliitorit stimuleerida," räägib ta. Kuid ta rõhutab, et see, mis ühele sobib, ei pruugi teise jaoks midagi muuta.

Seega kõiksugused seksinipid on palju subjektiivsemad, kui muud TikToki nipid ja suundumused. Nagu Lincoln ütleb: "Parim seks on siiski selline, kus saad partneriga proovida erinevaid asju ja kus partner tahab, et sa kogeksid mõnu. Niisiis, ära muretse, kui TikToki suundumus ei muuda sinu sekselus mitte midagi!"

Allikas: Refinery29

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid