Kui aga õpingute järgselt sammud kontorirutiinini jõuavad, siis see enam nii hõlbus pole. Ei ole just palju inimesi, kes julgeksid alustada sügavat vestlust mõne suure kontorihoone täiesti teises otsas töötava inimesega.

Kuidas täiskasvanuna sõpru leida? Toome välja kolme parima sõbranna kohtumise lood:

Pidu, mis viis kokku

Ashli ja Alysha

Ashli kirjeldab, kuidas ta oma parimat sõpra kohtas: "Olin tuttavatega väljas ja nautisin melu tantsupõrandal. Ma vaatasin veidi üles ja mulle jäi silma teine seltskond, kes paistis lõbusalt aega veetvat. Kuidagimoodi lõpetas Alysha tantsupõrandal minu kõrval ja meie iseloomud kuidagi klappisid. Me lihtsalt tantsisime üksteise kõrval, naersime ja ühel hetkel küsis Alysha, kas ma tahaksin temaga ühed joogid teha. Tutvustasime teineteist ja selgus, et olime ka samas koolis käinud. Vahetasime kontakte ja saime mõni päev hiljem kohvikus kokku. See on üsna naljakas, kui peame kohtumise lugu teistele rääkima, sest oleme teineteist üsna vähe aega tundnud, kuid saime väga ruttu lähedasteks."

Tutvumine pilvepiiril

Susan ja Elise

Kuidas Susan oma parima sõbrannaga tutvus: "Meil olid Elisega San Franciscost New Yorki lennukis kõrvuti istmekohad. Elise pani tähele, et ma nägin oma telefonis millegagi vaeva ja andis mulle nõu, mis muidugi ka aitas. Me jäime rääkima kuni lennu lõpuni. Saime aru, et jagame entusiasmi elu ja elamise üle. Elise on suurepärane kaaslane, sest ta on nii positiivne, energiline, soe ja elab mitmekülgset elu. Lisaboonus oli hetk, kui aadresse jagasime ja selgus, et elame Manhattanil sama tänava eri otstes."

Kuidas Elise kohtumist mäletab: "Ma lendasin San Franciscost tagasi peale oma tütre külastamist. Minu kõrval istus lennukis üks atraktiivne naine, kes maadles telefoniga. Ma uurisin, kas ta vajaks abi. Ta vaatas mind ehmatusega ja mõtlesin, kas asi on mu vanuses, et ma ei tohiks tehnilisi asju hästi teada. Kui ma telefoni tööle sain, siis rääkisime me terve tee New Yorki, kus me elame sama tänava eri otstes. Ja me jätkame suhtlemist alati, kui aega leiame."

Ülemusest sõbraks

Chloe ja Lindsey

Kuidas Chloe oma sõbrannaga kohtus: "Lindsey ja mina olime mõlemad 21, kui me kohtusime. Ma olin just ülikooli lõpetanud ja alustanud oma esimest nii öelda päris tööd suures linnas. Lindsey oli oma viimasel semestril ning oli just tööle võetud ettevõttesse praktikale.

Ma olin väga elevil sellest, kui kena, lõbus ja professionaalne see tüdruk oli. Ta hakkas mulle koheselt meeldima ja olin ärritunud, et ei saanud teda kohe sõbrakohtingule kutsuda, sest tehniliselt allus ta mulle. Oma viimasel nädalal internina tuli ta minu juurde nõu küsima, kas peaks talle tehtud tööpakkumise vastu võtma. Ta oleks selleks pidanud aga koheselt linna kolima. Mul oli aga just sel ajal tuba vaba, mida talle ka pakkusin. Ta võttis mõlemad pakkumised vastu ja juba samal õhtul jõime minu juures veini, vaatasime videoid ja naersime meeletult. Neli aastat hiljem elame endiselt koos ja palju pole tegelikult muutunud."

Kuidas Lindsey seda meenutab: "Chloe oli samal ajal toimetaja, kui mina olin praktikant, ehk ta oli põhimõtteliselt minu ülemus, kuid me olime sama vanad ja meil oli palju ühist, mistõttu tekkis meil kergelt side. Oma praktika lõpus tehti mulle tööpakkumine, mis algas juba kahe nädala pärast ja ma hakkasin koheselt elukoha pärast paanitsema. Õnneks oli Chloel just tuba üürilis jaoks valmis ja ma võtsin pakkumise vastu. Juba esimesel õhtul sai meeletult nalja ja oli selge, et mingit ülemuse-alluva tunnet enam polnud."

Allikas: Elle

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid