3 asja, mida iga inimene enne oma 30. sünnipäeva ära peaks tegema

 (5)
3 asja, mida iga inimene enne oma 30. sünnipäeva ära peaks tegema
Foto: Pexels

Loomulikult on igal inimesel kindel plaan, mis võtab kokku asjad, mida enne 30. või 40. või hoopis 50. sünnipäeva ära sooviks teha. Mõni soovib palju reisida, teine hoopis oma kohviku avada ja põhiliselt kahetsetakse surivoodil ikka seda, mis jäi tegemata. Aga vahet ei ole, kui vana sa oled, sest kui sul on unistused, on sul ka võimalik need tahtejõu abil täide viiga.

Üks on aga kindel: stabiilsus on õppimise suurim vaenlane ja kui jääd mugavustsooni liiga kauaks kinni, ei jõua sa kuhugi. Seega, lepi sellega, et suurte unistuste täide viimiseks pead aeg-ajalt ka ebamugavust tundma.

Siin on 3 tavapärast asja, mille puhul inimesed sageli kahetsevad, et nad neid enne 30. eluaastat ära ei teinud:

1. Reisimine

Proovi ka enne oma 30. sünnipäeva reisida, sest vahet ei ole, kui kaugele sa lähed, oluline on oma silmaringi avardada ja midagi uut näha.

2. Tee seda, mis sulle teha meeldib ehk jälgi oma kirge

Teised inimesed kipuvad sageli arvama, et just nemad teavad kõige paremini, mida Sina tegema pead, aga paraku enamasti see nii ikka ei ole. Sa pead ise teadma, mis sind õnnelikuks teeb ja siis seda tegema.

3. Proovi uusi asju

Enne 30. sünnipäeva proovi katsetada nii paljude uute asjadega, kui vähegi suudad. Õpi selgeks mõni uus sportmäng või täienda oma majandusalaseid teadmisi või mine hoopis käsitööringi — mis iganes sind rõõmsaks teeb!

Allikas: Power of Positivity