Ämmaemandad lahendavad rasedate kõige piinlikuma mure: kas peaks või ei peaks enne sünnitust end sealt altpoolt paljaks ajama?

 (12)
Ämmaemandad lahendavad rasedate kõige piinlikuma mure: kas peaks või ei peaks enne sünnitust end sealt altpoolt paljaks ajama?
Photo by Daniel Reche from Pexels

Iga rase naine on kogenud seda, kui võimatu on raseduse lõppfaasis oma bikiinipiirkonnale ligi pääseda ja seal korda hoida. Raske on raseerida, kui suure kõhu tagant mitte midagi ei näe! Aga oh häda — sünnituse ajal on selle privaatpiirkonna juures tegevuses mitu täiesti võhivõõrast inimest ja neile ei saa ju ometi endast halba või imelikku muljet jätta… Seetõttu broneerivad rasedad endale vahetult enne sünnitust aegu bikiinivahatuseks, mis siis, et see protseduur on rasedana täiesti väljakannatamatu. Peaasi, et ämmaemanda ees häbi poleks.

Nüüd aga võtsid ämmakad sõna, et sünnitajad maha rahustada.

“PALUN ärge põdege oma karvkatte pärast! Kui te olete duši all käinud, ei pane me isegi tähele, mis seis teil seal on. Kuni beebi saab ilusti välja tulla, ei huvita meid vähimalgi määral, kas teil on seal põõsas, tühi plats või mingi originaalne disain. Karvad või nende puudumine ei mõjuta õmblusi ega meie tööd mitte kuidagi. Kui on teile on vaja keisrilõige teha, ajame ise karvad steriilse žiletiga maha. Palun ärge pange end ebamugavasse olukorda, et meile muljet avaldada, sest päriselt — me tõesti ei pane tähelegi. See on sama kui lased juuksuris endale uue uhke soengu teha ja su peika ja sõbrad ei märka,” kirjutas üks ämmaemand Redditis.

Teised kinnitasid tema sõnu, lisades, et nad on aastate jooksul näinud absoluutselt kõike ja üllatada ei ole neid enam millegagi võimalik. Küll aga lisasid nad pooleldi naljatlevalt, et puhtaid sokke sünnitaja jalas oskavad nad küll hinnata, sest haisvate ja auguliste sokkidega jalgade juures ei ole just kõige meeldivam töötada.