Ära unusta teha kevadpuhastust ka oma telefonile! On viis tüüpi pilte, mille koht on virtuaalses prügikastis

 (1)
Ära unusta teha kevadpuhastust ka oma telefonile! On viis tüüpi pilte, mille koht on virtuaalses prügikastis
Foto: Bruno Gomiero/Unsplash

Enamike inimeste telefonide pildigaleriis on tuhandeid erinevaid pilte ja kui üritada otsida midagi kindlat, läheb päris kaua aega, sest kõike muud on nii palju, et silme eest läheb lausa kirjuks.

Seetõttu tasuks ennast mõnel vihmasel ja koledal õhtupoolikul mugavalt sisse seada diivaninurka, võtta ette oma telefon ja hakata halastamatult vabanema ebaolulistest piltidest.

On viis tüüpi pilte, mida tasuks ära kustutada:

Enamik kuvatõmmistest, sest tihtipeale tehakse kuvatõmmis millestki, mis on ainult sellel päeval oluline, hiljem kaotab see täielikult oma väärtuse.

Udused pildid, sest mida sa nendega ikka teed?

Toidupildid — mõned parimad võid ju endale alles jätta, aga kas tõesti on vaja ühest pitsaviilust kümmet samasugust pilti?

Pildid, mida sul pole enam vaja, näiteks pildid toidunimekirjast, mõnest uksest, pakikoodist… neid oli vaja sul ühel kindlal hetkel, aga mitte enam.

Samasugused pildid — enamik inimesi teeb reisil olles olulistest monumentidest palju samasuguseid pilte. Sama kehtib ka grupipiltide puhul. Sa võid ju mälestuseks igast ühest ühe alles jätta, aga mida sa küll teed viiekümne samasuguse grupi- või monumendi pildiga?

Allikas: Clean Mama