Arutleme: kui sa saad kingiks kaks teatripiletit, siis kellele annad teise pileti?

 (9)
Kinkijale või kallimale?
Arutleme: kui sa saad kingiks kaks teatripiletit, siis kellele annad teise pileti?
Photo by Kaboompics .com from Pexels

Igasuguste piletite kinkimine on väga levinud ja tegelikult ju väga tervitatav ka — elamus on palju rohkem väärt kui järjekordne nipsasjake, millele korra peale vaatad ja siis unustad. Aga kui sina saad kingiks kaks piletit teatrisse, kinno või kontserdile, siis kellele sina teise pileti annad?

The Guardianis arutleb kolumnist Coco Khan, kas tuleks teine pilet anda kinkijale, sest äkki too eeldabki, et kingitus on mõeldud neile kahele toredaks ajaveetmiseks? “Aastaid olin veendunud, et lisapilet kuulubki kinkijale, sest kannab endas sõnumit, et “tahan sulle kingi teha ja koos sinuga aega veeta” ning tegelikult sellest südamlikumat kinki ju polegi võimalik teha,” arutleb Khan.

Tema sõbranna oli aga sellise mõttekäigu peale üllatunud: “Kui sa kingid kaks piletit ja eeldad, et üks neist kuulub sulle, tegid sa justkui iseendale kingituse ja see on isekas,” kinnitas tema.

Sharon arvab kingisaajal endal õigus otsustada, kellega ta oma aega koos veeta tahab ning valida oma kaaslaseks näiteks kallima või hoopis mõne teise sõbra.

Mida teie arvate?