Endine kolleeg kinnitab: Meghan Markle käitus juba enne prints Harryga kohtumist nagu printsess

 (2)
Endine kolleeg kinnitab: Meghan Markle käitus juba enne prints Harryga kohtumist nagu printsess
Foto: REUTERS/SCANPIX

Kui Meghan Markle möödunud aastal prints Harry'ga abiellus, võrreldi nende lugu kui päriselus aset leidvat muinaslugu. Aga nüüd on üks Sussexi hertsoginna endine kolleeg avaldanud, et Meghan käitus juba aastaid enne printsiga kohtumist nagu printsess, vahendab The Sun.

“Kõik teavad teda kui printsessi, aga ka päriselus käitus ta tõesti nagu üks õige printsess,” tunnistas 26aastane Londonis sündinud näitleja Gregg Slukin Ameerika jutusaates “Fair Game” saatejuht Kristine Leahy’le. Sulkin mängis Meghaniga koos 2015. aasta kriminullis “Anti-Social”.

“Ta on üks kõige stiilsemaid, viisakamaid, siiramaid ja ausamaid inimesi, keda ma kohanud olen,” kinnitas Gregg. “Ta oli superstaar. Mina olen ausalt öeldes uhke, et ta on nüüd osa minu riigi ajaloost, isegi, kui jätta kõrvale see, et mul on temaga isiklik kokkupuude olnud.”

Briti näitleja väitis ka, et Meghan on praegu temaga seotud meediatormiga väga hästi hakkama saanud. “Minu arust viis, kuidas ta sellesse suhtub — loomulikult ei ole see tema jaoks lihtne olnud. Aga ta on jäänud oma asja juurde ehk mentaliteedi juurde, et “kui nemad langevad madalale, tõusen mina kõrgemale” ja minu arust on ta sellega hakkama saanud.”