FOTO ja VIDEO | Uus trend, mis tekitab hämmingut: noored naised kasutavad liimi, et tõsta oma ülahuult kõrgemale

 (13)
FOTO ja VIDEO | Uus trend, mis tekitab hämmingut: noored naised kasutavad liimi, et tõsta oma ülahuult kõrgemale
Foto: Kuvatõmmis

Sotsiaalmeedia on kihama läinud uue imeliku trendi tõttu - noored naised kasutavad oma ülahuule kohal liimi, et tõsta huult kõrgemale. See tegevus pidavat jätma mulje, et ülahuul on tegelikkusest suurem.

Maailm ikka ei väsi üllatamast! Noored tüdrukud proovivad ikka teha kõike, et jätta muljet, et nende kehaosad on tegelikkusest suuremad. Olgu siis tegu rindade või tagumikuga. Nüüd on uus trend proovida jätta mulje, et huuled on tegelikkusest suuremad. Kui Botoxit süstida ei taha, siis selle asemel on leidlikud naised toonud uue idee — kasutada tavalist liimi!

Kui noored tüdrukud võtavad seda tegevust väga tõsiselt, siis osad naised näevad selles suurt probleemi. Twitteris kirjutas üks neist nii: “see teeb mind väga kurvaks. Mina vihkasin ka kunagi oma huuli, kuid nüüd näen, et tüdrukud lausa liimivad oma nahka sellepärast kokku… Masendav.”

Teine naine kirjutas selle kohta: “Väga nõme. Kujuta nüüd ette, kui poole lause pealt saab liimi toime otsa ja huul kukub tagasi oma tavalisse asendisse!”

Vaata videost kogu protsessi ja fotot lõpptulemusest.

Seotud lood:

Allikas: Daily Mail