FOTOD | Kurvikas naine matkis Kim Kardashiani siivutut parfüümikampaaniat ja tulemus on ideaalne

 (14)
FOTOD | Kurvikas naine matkis Kim Kardashiani siivutut parfüümikampaaniat ja tulemus on ideaalne
Foto: Instagram/Kim Kardashian

Kui 30aastane Carmen Smith nägi möödunud pühapäeval Instagramis Kim Kardashiani KKW parfüümi reklaamfotot, otsustas ta selle järele teha ning tulemuseks on üle 4400 like’i ja suur kogus kommentaare — palju rohkem, kui tema Instagrami fotodel muidu.

Modelli ja keha-aktsepteerimise aktivisti Smithi keha katab loendamatu arv venitusarme ning tema kõht on pehme ja pontsakas. Sellele vaatamata imetles ta Kim’i originaalfotot, sest pärast kahe lapse sünnitamist olid staaril kõigest mõned venitusarmid, täiesti lame kõht ja siledad kurvid.

“Mind natukene häiris, milliseid tundeid see võib naistes tekitada,” väidab Smith foto kohta, mida ta kohe jäljendama asus tundes, et tal on võimalik jagada pisut teistsugust reaalsust. “Reaalsust, millega paljud teised naised saavad samastuda.”

Niisiis, olles üksi oma magamistoas, viskas naine riided seljast ja kopeeris Kimi poosi ning tegi oma iPhone’iga sarnase pildi. “Kui panin oma foto Kimi oma kõrvale, ma naeratasin. Nägin kahte ilusat ja ideaalset keha,” räägib ta.

Allikas: Cosmopolitan