FOTOD | Mexgit täies hoos! Londonis asuv Madame Tussauds'i muuseum eemaldas Meghani ja Harry kujud kuningliku pere seast


FOTOD | Mexgit täies hoos! Londonis asuv Madame Tussauds'i muuseum eemaldas Meghani ja Harry kujud kuningliku pere seast
Foto: PA Wire/PA/ScanpixVictoria Jones

Londonis asuv Madame Tussauds'i vahakujude muuseum eemaldas vähem kui 24 tundi peale Sussexi hertsogi ja hertsoginna otsust kuninglikust elust loobuda Meghani ja Harry kujud kuningliku pere seast, vahendab portaal Traveler.

"Me peame nende soove austama," kirjutas muuseum Twitteris.

Prints Harry ja Meghani kujud jõudsid huviliste silmade ette 2018. aasta maikuus, vahetult enne nende suurt pulma 19. mail. Vähem kui kaks aastat hiljem ei seisa armastatud paari vahakujud enam koos ülejäänud kuningliku perekonnaga. Cambridge’i hertsogi ja hertsoginna, Williami ja Catherine’i kujud on aga jätkuvalt kuninganna Elizabeth II ja tema abikaasa, prints Philipi kõrval.

“Koos kogu ülejäänud maailmaga reageerime ka meie Sussexi hertsogi ja hertsoginna üllatavale uudisele,” selgitas neljapäeval otsust muuseumi juhataja Steve Davies. "Tänasest ei seisa Meghani ja Harry kujud enam koos kuningliku perega."

See aga ei tähenda, et kujud vahakujude muusemist lõplikult eemaldatakse. Need liigutatakse lihtsalt kuhugi mujale, aga hetkel ei avalda Davies, kuhu täpsemalt. "Kahe kõige populaarsema ja armastatuma kujuna jäävad need kindlasti oluliseks osaks Londoni Madame Tussauds'i muusemi väljapanekust, samal ajal, kui me jälgime, mida nende elu uus peatükk neile toob," kinnitas ta.