FOTOKONKURSS | Jaga pilte oma kõige erilisematest ehetest ja võida JOIKi ja Tanel Veenre erikollektsiooni elegantne küünlatrio

Auhinnamäng on lõppenud!
FOTOKONKURSS | Jaga pilte oma kõige erilisematest ehetest ja võida JOIKi ja Tanel Veenre erikollektsiooni elegantne küünlatrio
Foto: JOIK

Kas sinu ehtelaekast leiab paari unikaalseid kõrvarõngaid või vanaemalt päranduseks saadud kauni sõrmuse? Ehk hoopis midagi tõeliselt erilist, mille lasid iseendale disainida? Või lihtsalt üks käevõru, mis sulle eriliselt südamesse on pugenud? Jaga fotot sellest ka meiega ja võida JOIK 15. sünnipäeva puhul koostöös ehte- ja moekunstniku Tanel Veenrega valminud erikollektsiooni AARDEJAHTi kuuluv elegantne küünlatrio.

Muide, võitjaks osutub sel korral selle foto autor, kes saab kõige rohkem hääli, mistõttu jaga konkursi kindlasti ka oma sõpradega, et oma võiduvõimalust suurendada.

Fotokonkurss lõppeb järgmisel esmaspäeval ehk 20. septembril. Head õnne!

Auhinnamäng on lõppenud! Sel korral osutus võitjaks Annely — palju õnne! Võtame sinuga peagi ühendust, et võit sinuni toimetada.

Iga 30. küünlatrio sisaldab ka ehet!

Kollektsioon AARDEJAHT hõlmab endas kolme erinäolist ja kauni kujundusega kinkekomplekti: küünlatriot „Aardejaht”, mis pakub elevust, kuna iga 30ndas komplektis on peidus TVJ hõbeehe; aardeküünalt „Ilus elu”, kus küünla seest sulab välja hõbeehe TVJ muinasjutuliste olendite kollektsioonist; ning JOIK 15 kosmeetikatoodete müügihittide kinkekarpi kuue enimmüüva JOIK Organic tootega.

JOIK 15 küünlatrio AARDEJAHT, mille meie oma lugejate seas välja loosime, sisaldab kolme looduslikust sojavahast lõhnaküünalt (Öö, Ilus Elu ja Magus Uni). Iga 30. küünlatrio sisse on peidetud üks hõbedane ehe TVJ muinasjutuliste olendite ehtekollektsioonist. Kingitus sulab välja ühe küünlatrios oleva küünla seest. Auhinna väärtus on 24.90 eurot.