HIRMNALJAKAS VIDEO | See on nüüd küll kõige veidram hetk abieluettepaneku tegemiseks

 (2)
HIRMNALJAKAS VIDEO | See on nüüd küll kõige veidram hetk abieluettepaneku tegemiseks
Foto: Youtube kuvatõmmis

Kevin Przytula mõtles hoolikalt läbi, kuidas ta soovib oma tüdruksõbra, Allyssa Anteri kätt paljuda. Nii nad suundusidki ühel laupäevaõhtul Michiganis asuvasse kaunisse piirkonda ja mees laskus purskaevu kõrval ühele põlvele. Tema 11aastane tütar jäädvustas eeskujulikult selle hetke ka filmilindile.

Ja nende pojal Owenil tuli just siis suur pissihäda!

Sel hetkel, kui Przytula naisele abieluettepanku tegi, tõmbas poeg oma püksid alla ja pissis nende selja taga. Sel erilisel hetkel märkas seda muidugi ainult kaameraga filmiv tütar, kes loomulikult itsitama kukkus, mille peale ka mees mõistis, mis just juhtunud oli.

Muidugi pole ka imestada, et video levis koheselt internetis inimeselt inimesele ja nüüd saame kõik koos selle hetke üle naerda. Uuesti korrata mees abieluettepanekut ei plaani.

Tegelikult polnud see ka esimene kord, kui midagi sellist juhtub. “Sellised asjad juhtuvad meie kodus,” rääkis Przytula. “Kord sõin jäätist ja naise ohkamise peale pöörasin end ringi ning seal ta oli — parkimisplatsil, 30 inimese juuresolekul jäätiseputka ees, püksid alla tõmmatud.”

Vaata koomilist abieluettepanekut ka videost!

Allikas: INSIDER