Hotellitöötajad räägivad välja oma kõige räpasemad saladused, millega peaksid kindlasti kursis olema, kui plaanid reisile minna

 (6)
Hotellitöötajad räägivad välja oma kõige räpasemad saladused, millega peaksid kindlasti kursis olema, kui plaanid reisile minna
Foto: Sylvie Tittel/Unsplash

Hotellitöötajad jagavad oma kogemusi hotelli räpaste saladustega. Nende teadmistega sa tahad küll kursis olla oma järgmise reisi jaoks!

Arvatavasti tasuks nende jahmatavate paljastustega kursis olla, enne kui kipute oma armsamaga linade vahele hullama.

1. Kõige räpasem asi hotellides, mille peale keegi ei tule — toavõti. Inimesed kasutavad seda ka igasuguste muude tegevuste, kui ainult toa avamise jaoks.

2. Koristajad ei puhasta kunagi sahtlite sisu ega öökappe. Nad ei viitsi isegi uurida, ega sinna ei ole midagi unustatud.

3. Kui keegi peaks hotellitoas surema, koristatakse tuba ära ja antakse see kiiresti järgmisele külalisele.

4. Vahel juhtuvad külastajatel “õnnetused”, näiteks kõhulahtisus üle terve toa või oksendamine, mida külastajad üritavad ise kokku pühkida ja kas voodi vahele või sahtlisse peita. Kõiki neid õnnetusi ei suuda isegi koristaja avastada, pikapeale saab lõhna järgi aru.

5. Kui keegi pissib või oksendab voodisse, siis madratsit ei vahetata välja, vaid ainult märg koht tehakse puhtaks.

6. Koristajateruumis, kus linu volditakse, võib tihtipeale leida mõnda paarikest kähkukat harrastamas.

7. Kui sa oled administraatoriga telefonis ebaviisakas, siis sinu soovitud ruum kaob “kogemata” ja oled sunnitud leppima kehvema toaga sama hinna eest.

Seotud lood:

8. Mõned koristajad kasutavad hotellitoas ühte ja sama lappi, et puhastada vetsu ja tervet ülejäänud tuba.

9. Mitte kunagi ei puhastata telekapulti. Mitte kunagi.

10. Kui sa oled äärmiselt ebameeldiv hotellikülastaja, annavad töötajad sellest naabruskonna hotellidele teada ja sa ei pruugi enam kunagi samas piirkonnas puhata saada.

11. Mõned koristajad kasutavad toas olevate nõude kuivatamiseks kasutatud padjapüüre.

12. Kui hotelliarvele on lisandunud kogemata mõni müstiline tasu, siis töötajad ei vaevu seda eemaldama nii kaua, kui klient ise seda ei märka ega nõua.

13. Hotellide köögid kubisevad pisikutest ja paljudes neist ei järgita sanitaarnõudeid.

14. Enamik “värskeid köögivilju” pärinevad konservidest.

15. Ära vaata iialgi hotellituba UV-valgusega. Sa ei kujuta ettegi neid kehavedelikke, mis igalt poolt võivad sulle vastu vaadata.

Allikas: BuzzFeed